سینمای ایران

امتیاز منتقدان بین المللی به فیلم وحید جلیلوند

با نمایش فیلم «شب، داخلی، دیوار» در جشنواره ونیز، جدیدترین ساخته وحید جلیلوند وارد جدول منتقدان بین‌المللی شد و متوسط نمره ۲.۷ را از منتقدان ۹ نشریه دریافت کرد.

فیلم «شب، داخلی، دیوار» با نام انگلیسی «Beyond The Wall» جدیدترین ساخته وحید جلیلوند در بخش مسابقه هفتاد و نهمین دوره جشنواره فیلم ونیز به نمایش گذاشته شد و با بازخوردهای متفاوتی از سوی منتقدان همراه شد و در نهایت با معدل نمره ۲.۷ از ۵ در میانه‌های جدول آثار بخش اصلی نمایش داده شده ، جای گرفت.

نشریه ایتالیایی «Venezia News» که اقدام به جمع‌آوری آرای منتقدان بین‌المللی درباره فیلم‌های بخش مسابقه اصلی جشنواره می‌کند در جدول به روز رسانی شده خود فیلم «شب، داخلی، دیوار» را نیز وارد کرد و این فیلم بیشترین امتیازها را از منتقدان نشریه فیلم وردیکت (۴.۵) و هالیوود ریپورتر (۴) دریافت کرد.

منتقدان نشریه فرانسوی لوموند و ال پائیس اسپانیا نیز به ترتیب با اعطای ۱ و ۱.۵ ستاره از ۵ ستاره کامل به فیلم وحید جلیلوند واکنش نشان دادند و منتقد روزنامه لهستانی «Rzeczpospolita» هم فیلم وحید جلیلوند را شایسته دریافت ۳.۵ ستاره دانست و منتقدان اسکرین و آبرزو هم ۲ ستاره به این فیلم با بازی نوید محمدزاده دادند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است؛ زندگی نابینایی به نام علی با ورود نابهنگام زنی متواری، آشفته می‌شود…

نوید محمدزاده، امیر آقایی، علیرضا کمالی، سعید داخ، با معرفی دایانا حبیبی و دانیال خیری‌خواه و جمعی از بازیگران و هنرجویان تئاتر بازیگران این فیلم هستند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
ایسنا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا