سینمای ایران

بهاره کیان افشار و احمد مهرانفر در «آهنگ دو نفره»

کارگردان فیلم «آهنگ دو نفره» که این روزها مراحل پیش تولید خود را سپری می‌کند، درباره ساخت این فیلم می‌گوید.

بهاره کیان افشار و احمد مهرانفر در «آهنگ دو نفره»، آرزو ارزانش که این روزها مشغول ساخت اولین فیلم سینمایی خود با عنوان «آهنگ دو نفره» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی است و درباره موضوع این فیلم گفت: این فیلم یک کمدی است که داستان عاشقانه دارد و درباره دو آدم است که داستانشان در فیلم با هم به صورت موازی پیش می‌رود و جایی به هم می‌رسند.

شخصیت اول یک خواننده از سطح مرفه جامعه است که آخرین روزهای قرارداد با برنامه‌ریزش را سپری می‌کند و شخصیت دوم که احمد مهرانفر نقش آن را بازی می‌کند، کسی است که گیر خانواده‌ای افتاده است که از طریق کتاب قانون باج می‌گیرند و اخاذی می‌کنند.

این کارگردان درباره بازیگرانی که حضورشان در فیلم قطعی شده است، اظهار کرد: بهاره کیان افشار و النا حیدری از بازیگران دیگری هستند که حضورشان در فیلم قطعی است. النا حیدری قبلا تئاتر بازی می‌کرد و این فیلم اولین کار سینمایی‌اش است. علیرضا استادی و شیرین آقاکاشی را هم در کنار خود داریم و بقیه بازیگران در ادامه مشخص می‌شوند.

ارزانش در پایان از حضور بازیگران در سریال‌های نمایش خانگی عنوان کرد:

تعداد بازیگران فرعی فیلم خیلی زیاد است. ولی همه این روزها درگیر سریال‌های نمایش خانگی شده‌اند که تعدادشان خیلی زیاد است. با هر کسی که صحبت می‌کنیم درگیر سریال نمایش خانگی است. که خوشبختانه هم درآمد خوبی برایشان دارد و هم چندماه درگیر می‌شوند و گویا الان سینما خیلی در اولویت نیست.

«آهنگ دو نفره» این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد و اواخر آذرماه در تهران کلید می‌خورد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا