سینمای ایران

پیام آزادی موسیقی «گیج‌گاه» را می‌سازد

موسیقی فیلم سینمایی «گیج گاه» نخستین ساخته عادل تبریزی توسط پیام آزادی ساخته می‌شود.

فیلم سینمایی «گیج گاه» نخستین ساخته سینمایی عادل تبریزی به ضبط موسیقی رسید. موسیقی این فیلم سینمایی را پیام آزادی می‌سازد و ضبط آن در آلمان صورت می‌گیرد. عادل تبریزی پیش از این تجربه همکاری با پیام آزادی را در فیلم کوتاه‌های خود از جمله «ضدضربه» را داشته است.

صداگذاری فیلم سینمایی «گیج‌گاه» توسط اسحاق خانزادی و عرفان یزدی به پایان رسید. و این اثر نخستین ساخته سینمایی عادل تبریزی است.

در «گیج‌گاه» جمشید هاشم‌پور، حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، فرهاد آییش، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی پور، محمد الهی، مریم همتیان، ایمان اسماعیل پور، علی باغفر ، حامد شیخی، داود ونداده وبا معرفی بازیگر نوجوان علی راد و با هنرمندی رضا صفایی پور و حسن رضایی به ایفای نقش می‌پردازند.

در شعار این فیلم سینمایی آمده است: «گیج‌ گاه نوستالژیک نیست، حالیست که دیگر نیست.»

اولین نمایش «گیج‌گاه» در سی و‌ نهمین جشنواره ملی فیلم فجر خواهد بود.

تهیه این فیلم سینمایی را ولی اله مدنی و حنیف سروری بر عهده دارند.

«گیج‌گاه» اولین ساخته سینمایی عادل تبریزی، هزار و سیصد و هشتمین کار سینمایی اسحاق خانزادی محسوب می‌شود. که رکورد فعالیت در سینماست و گروه تهیه «گیج‌گاه» برای ثبت آن در گینس اقدام کرده‌اند.

عکس از نوشین جعفری است.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا