سینمای ایران

فردوسی‌پور و رویین‌تن داوران جشنواره فیلم‌های ورزشی میلان شدند

عادل فردوسی‌پور و علی رویین‌تن داوران جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا شدند.

به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران، عادل فردوسی‌پور و علی رویین‌تن، به عنوان داوران جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا با هماهنگی این جشنواره جهانی از سوی جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران معرفی شدند.

به گفته مجتبی علوی دبیر جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، عادل فردوسی‌پور، فعال حوزه رسانه ورزشی و علی رویین‌تن رییس هیات داوران جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران به عنوان داوران جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا معرفی شدند.

مجتبی علوی تاکید کرد:

همچنین فرانکو اسکانی عضو کمیسیون فرهنگ و میراث المپیک کمیته بین‌المللی المپیک و رییس جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا پیامی را به مناسبت برگزاری دوره دوازدهم جشنواره فیلم ورزشی ایران ارسال کرده است.

در پیام اسکانی آمده است:

«مفتخرم که  به نمایندگی از ۱۲۳ کشور عضو فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی FICTS (به رسمیت شناخته شده از سوی کمیته بین‌المللی المپیک که من عضو کمیسیون فرهنگ و میراث المپیک آن هستم)  برای شما در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی تهران (جشنواره گردآورنده فیلم‌های ورزشی ایرانی که هر ساله در جشنواره نهایی میلان شرکت می‌کنند) پیام می‌فرستم.

متاسفانه، علی‌رغم خواست خودم، وضعیت اضطراری و وضعیت بهداشتی ایجاد شده. پس از شیوع ویروس کرونا در جهان، مانع من خواهد شد. مانند سال‌های گذشته در تهران با شما همراه باشم. جشنواره بین‌المللی FICTS تهران، بخشی از چالش جهانی FICTS، به سنتی تبدیل شده است. برای انتخاب آثار فیلمسازان ایرانی که در «Sport Movies & TV ۲۰۲۱» رقابت خواهند کرد. رقابت نهایی از ۲۶ تا ۳۰ نوامبر (به صورت حضوری) در میلان (شهرالمپیک بازیهای زمستانی ۲۰۲۶) برگزار خواهد شد. که در آنجا مسئولان، برگزارکنندگان جشنواره، کارگردانان و تهیه‌کنندگان و تعدادی فعالان سینمای ایران شرکت خواهند کرد. در ماه نوامبر در میلان منتظر شما خواهم بود.

فدراسیون از طریق بیست جشنواره جهانی مربوط به سینما، تلویزیون و فرهنگ ورزشی که «چالش FICTS جهانی» نام دارد. کیفیت فیلم‌های ورزشی و همچنین همکاری آن‌هایی که که خلاقانه در پخش تلویزیونی ورزشی و سینما فعالیت می‌کنند. را ارتقا می‌دهد. مانند آنچه در تهران اتفاق می‌افتد. و به صورت کاملا متمایزی در ارتباط است. با شعار «FICTS، فرهنگ از طریق ورزش است».

تشکر ویژه و صمیمانه من، برای تعهد منظم و مداوم و قوی و همچنین پشتیبانی از جشنواره، تقدیم به سازمان سینمایی ایران، به وزارت ورزش و جوانان، به شبکه ورزش صدا و سیما و به همه سازمان دهندگان با استعداد به رهبری دکتر علوی عضو کمیسیون جوانان، آموزش و فرهنگ  FICTS و به دکتر سید امیر حسینی عضو کمیسیون جشنواره بین‌المللی FICTS که برای موفقیت جشنواره در تهران تلاش می‌کنند. و همچنین برای فداکاری و حمایت مداوم ایشان در ارتقا ورزش و فرهنگ المپیک در ایران. وظیفه خود می‌دانم. یادی کنم. از آقای علی انصاریان، چهره شناخته شده دنیای ورزش و سینمای ایران که در فوریه گذشته درگذشت و من شخصا او را در «Sport Movies & TV» همراه با هیات ایرانی در میلان ملاقات کردم.

ورزش، فرهنگ و روح المپیک همیشه با شما پیروز خواهد بود.»

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا