تلویزیون

آغاز فصل جدید «کودک شو» بدون پژمان بازغی

فصل جدید «کودک شو» با تیمی جدید در تدارک تولید است و پژمان بازغی در مقام مشاور تیم تولید را همراهی می کند.

برنامه «کودک شو» یکی از برندهای شبکه نسیم است که در چندین فصل از این شبکه پخش شده و مخاطب زیادی را با خود همراه کرده است.

تعداد قسمت‌های بالای این برنامه در ۶ فصل، آن را به یکی از برنامه‌های شاخصی تبدیل کرده است که می توان گفت مخاطب پیگیر دارد و حتی در هر فصل عده زیادی هم به عنوان شرکت کننده در برنامه ثبت نام می کنند.

این برنامه هر از گاهی دچار تغییراتی در تیم هم شده است از جمله در ترکیب کارگردانی و یا در مقطعی پژمان بازغی مجری برنامه مشغول فعالیت در آثار دیگری شد و حمید گودرزی اجرای برنامه را بر عهده گرفت.

روز گذشته خبری مطرح شد که پژمان بازغی از این برنامه خداحافظی کرده است. پیگیری خبرنگار مهر از روابط عمومی شبکه نسیم نشان می دهد بازغی در فصل جدید این برنامه به عنوان مشاور حضور دارد و شبکه در حال رایزنی برای انتخاب مجری جدید است که قطعاً یکی از بازیگران سینما خواهد بود.

همچنین تیم جدید در تدارک تولید فصل جدید است که باید دید چقدر از ویژگی های برند قبلی حفظ خواهد شد و فصل جدید با چه ترکیبی به آنتن می‌رسد. از طرف دیگر طبق پیگیری از شبکه، پژمان بازغی قرار است اجرای یک برنامه جدید در همین شبکه را به عهده بگیرد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا