تلویزیون

دعوت علیخانی از مدیری و برومند برای داوری «عصر جدید»

احسان علیخانی که مهمان آخرین قسمت برنامه «دورهمی» بود از مهران مدیری دعوت کرد که همراه با مرضیه برومند داور فصل جدید مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» باشد.

در آخرین قسمت فصل چهارم برنامه «دورهمی» که به گفته مهران مدیری آخرین «دورهمی» با این شکل و شمایل است. و قرار است. فصل پنجم این برنامه به شکل یک مسابقه عجیب و غریبی تهیه و پخش شود. خطاب به مردم گفت: به نظر شما خیلی به آقای مدیری نمی‌آید. که داور ما در فصل بعدی برنامه «عصر جدید» باشد؟

وی پس از تشویق مردم ادامه داد: من که مطمئنم شما تا کاری را نخواهی انجام نمی‌دهی.

مهران مدیری در پاسخ گفت: چهار داور دسته گل در برنامه «عصر جدید» داری، یکی از یکی بهتر.

علیخانی در ادامه بیان کرد: این فصل مجبوریم با آنها خداحافظی کنیم. اعتقاد من این است که بزرگترهای تلویزیون باید به عنوان داور در «عصر جدید» حضور داشته باشند و به طور جدی به شما و خانم مرضیه برومند فکر می‌کردم. افرادی که خودشان افراد بسیار زیادی را کشف کردند. بزرگترهایی که به شرکت کنندگان حال خوب می‌دهند و می‌توانند تشخیص دهند که فرد «آن» سینما را دارد یا خیر.»

وی ادامه داد: چون من به این «آن» خیلی اعتقاد دارم و یه مثالی همیشه در مورد شما میزنم و به دیگران می‌گویم که اگر برای مهران مدیری یک قاب مدیوم شات ببندیم که در آن حتی دو دیالوگ هم نگوید، ۹۰ درصد مردم آن ویدیو را تماشا ‌می‌کنند.

علیخانی تاکید کرد: اصلا اغراق نمی‌کنم و این اعتقاد را در مورد آقای مدیری دارم. ما از این جنس افراد خیلی کم داریم. حتی اگر من این برنامه را نسازم شما باید یک روزی استعدادیابی کنید در این کشور.»

مدیری در پاسخ علیخانی گفت: «لطف داری خیلی ممنونم. با کمال افتخار.»

علیخانی در ادامه و در واکنش به لبخند مدیری با اشاره به صحبت‌های او در ابتدای برنامه که گفته بود پنج سال پیگیری و تلاش کردیم تا بتوانیم احسان علیخانی را به این برنامه بیاوریم، گفت: یک لبخندی زدی که فکر می‌کنم می‌خواهی تلافی آن پنج سال را در بیاوری، من باید پنج سال زنگ‌ بزنم.»

مدیری در پایان برنامه در پاسخ به علیخانی که درخواست پذریش داوری برنامه «عصر جدید» را مجددا مطرح کرد گفت: خیلی دلم می‌خواهد اما باید راجع به آن فکر کنم؛ کمی به من وقت بده، خیلی زود پاسخ می‌دهم.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا