نمایش خانگی

مذاکره با بازیگران هندی برای بازی در سریال «سلام بمبئی»

کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» درباره ساخت پروژه شبکه نمایش خانگی خود توضیحاتی را ارایه داد.

قربان محمدپور کارگردان و فیلمنامه‌نویس درباره پروژه جدید شبکه نمایش خانگی خود گفت: ما قرار بود فیلم سینمایی «سلام بمبئی۲» را بسازیم اما جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم پیشنهاد داد سریال شبکه نمایش خانگی آن را در حدود ۲۰ قسمت بسازیم و از دل آن یک فیلم سینمایی نیز تولید کنیم.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۵ قسمت از این مجموعه به نگارش درآمده است. ۵ قسمت دیگر باقی مانده که باید حاضر کنیم. تا بتوانیم پس از دریافت مجوز پیش تولید را آغاز کنیم.

کارگردان «سلام بمبئی» در پاسخ به این پرسش که قصد دارد چه زمانی کار را آغاز کند، بیان کرد:

اگر مجوزها صادر بشود، قصد داریم قبل از سال جدید کار را آغاز کنیم.

محمدپور در پاسخ به این پرسش که آیا بازیگران فیلم «سلام بمبئی» در پروژه شبکه نمایش خانگی حضور دارند یا نه، اظهار کرد:

با برخی از بازیگران هند صحبت کرده و در واقع از آن‌ها تایید گرفته‌ایم. اما برای عقد قرارداد با بازیگران ایرانی و هندی باید مجوز صادر شود تا بتوانیم برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه این پروژه در ایران و هند جلوی دوربین می‌رود، مطرح کرد:

۵ تا ۶ قسمت از این مجموعه در هند اتفاق می‌افتد که برای تصویربرداری باید به آنجا سفر کنیم. اما اینکه کار را در ایران کلید می‌زنیم یا هند مشخص نیست.

فیلم سینمایی «سلام بمبئی» محصول مشترک ایران و هند به کارگردانی و نویسندگی قربان محمدپور و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال ۱۳۹۴ است. قرار بود فصل دوم آن نیز به تولید برسد اما به دلیل مشکلات کرونا میسر نشد.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا