نمایش خانگی

ماهسون دلخور شد

ماهسون ستاره ترکیه‌ای درباره حضورش در یک سریال ایرانی گفت: تنها یک سناریو خواندم و رسانه‌ای کردن آن از سوی طرف ایرانی یک رفتار غیرحرفه‌ای بود.

پس از آنکه اعلام شد ماهسون در یک سریال نمایش خانگی حضور خواهد داشت ، این خواننده سرشناس ترکیه ای به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت اگر به توافق برسد در این مجموعه به ایفای نقش می پردازد.

اوایل امسال بود که ‎ماهسون خواننده سرشناس ترکیه در پیامی با مردم ‎ایران همدردی کرد. روز گذشته خبر رسمی «همکاری ماهسون در سریال پدرخوانده» به تهیه کنندگی ‎مرتضی_شایسته منتشر شد.

رحیم طوفان کارگردانی این سریال را برعهده دارد و این سریال قرار است در دو فصل برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید شود که هر فصل اش ۱۸ قسمت خواهد بود.

این خواننده امروز نسبت به این خبر واکنش نشان داد و در نخستین اظهار نظر رسمی خود اظهار کرد: فقط یک سناریو به دست من رسیده و تنها یک پیشنهاد است. اگر دوستش داشته باشم و درباره شرایط به توافق برسیم در این سریال بازی خواهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: البته که رسانه ای کردن آن از سوی طرف ایرانی یک رفتار غیرحرفه ای بود.

پیش تر مشابه این خبر درباره حضور ‎الیاس_یالتینتاش نیز منتشر شد ولی هرگز اتفاق نیفتاد.

گفته می شود، این سریال شبکه نمایش خانگی که به تهیه کنندگی مرتضی شایسته و کارگردانی رحیم طوفان تولید می شود. براساس فیلمنامه ای از مجید برزگر و لیلا نیک ذات خواهد بود.

این سریال ملودرامی اجتماعی است که داستانش از ابتدای انقلاب آغاز شده و تا زمان حال ادامه خواهد داشت. و در آن بازیگران ترک با هنرمندان ایرانی همراه می شوند.

«ماهسون قرمزی‌گل» خواننده، بازیگر و کارگردان کرد تبار ترکیه از جمله افرادی است. که با او برای بازی در این مجموعه نمایشی رایزنی شده است.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
ایران آرت

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا