سینمای جهان

تاریخ اکران «گلادیاتور» جدید اعلام شد

فیلم جدید «گلادیاتور» ریدلی اسکات اواخر سال ۲۰۲۴ اکران می‌شود.

به نقل از ورایتی، ادامه «گلادیاتور» به کارگردانی ریدلی اسکات اواخر ۲۰۲۴ اکران می‌شود و تاریخ دقیق اکران آن ۲۲ نوامبر ۲۰۲۴ (۲ آذر ۱۴۰۳) اعلام شده است.

پارامونت پیکچرز دیروز این خبر را اعلام کرد. این در حالی است که پل مسکال بازیگر جوان ایرلندی که نامزدی اسکار را برای «افترسان» کسب کرده، برای بازی در این فیلم انتخاب شده است.

این فیلم که هنوز عنوانی برایش در نظر گرفته نشده توسط کمپانی تولید فیلم ریدلی اسکات تهیه می‌شود. دیوید اسکارپا هم نویسنده فیلمنامه خواهد بود. وی با اسکات در نوشتن فیلمنامه «همه پول‌های دنیا» و «ناپلئون» همکاری کرده است.

«گلادیاتور»‌ اصلی سال ۲۰۰۰ با بازی راسل کرو در نقش ماکسیموس یک ارتشی رومی که به زور به برده بدل می‌شود اکران شد. وی در نهایت انتقام خود را از کومودوس با بازی واکین فینیکس می‌گیرد. از آنجا که ماکسیموس در انتهای «گلادیاتور» ‌می‌میرد، مسکال در نقش لوسیوس پسر خواهر کومودوس در ادامه فیلم نقش اصلی را خواهد داشت.

جدیدترین فیلم ریدلی اسکات یعنی «ناپلئون» با بازی خواکین فینیکس و ونسا کربی قرار است سال ۲۰۲۳ اکران شود اما هنوز زمان دقیق آن اعلام نشده است.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا