سینمای جهان

کنت برانا در نقش بوریس جانسون

بازیگر سرشناس سینما و تئاتر بریتانیا در نقش بوریس جانسون نخست وزیر این کشور جلوی دوربین می‌رود.

به نقل از ورایتی، در سریالی جدید از اسکای تی‌وی، کنت برانا در نقش بوریس جانسون ظاهر می‌شود. تا جزییاتی از پاسخ‌های کشور در برابر بحران کرونا را به تصویر بکشد.

این سریال درام با عنوان «جزیره مقتدر» در ۵ قسمت به کارگردانی و نویسندگی مایکل وینترباتم چهره کهنه‌کار و سازنده آثاری چون «سفر» ساخته می‌شود.

ساخت این پروژه نخستین بار در تابستان اعلام شده بود. اما اکنون با انتخاب شرکای پخش و معرفی بازیگران جنبه عملی‌تری گرفته است. تا بتواند رویدادهای پیرامون بوریس جانسون و دولت او را در مواجهه با موج اول پاندمی را شکل بدهد. خود جانسون اواخر مارس به دلیل ابتلا به کرونا بیش از یک هفته در بیمارستان بستری شد. و چند روز را هم در بخش مراقبت‌های ویژه (آی‌سی‌یو) گذراند.

قرار است. این سریال در شبکه اسکای در پاییز ۲۰۲۲ به نمایش درآید.

وینترباتم در این باره گفت: موج اول کرونا هیچ وقت از یاد نمی‌رود. زمانی که کشور با هم متحد شد. تا با دشمنی نامرئی مبارزه کند، زمانی که مردم بیشتر از همیشه از اهمیت یک جامعه بودن مطلع شدند. در این سریال امواج بی‌پایانی از داستان‌های واقعی به هم می‌پیوندند؛ از بوریس جانسون در خانه شماره ۱۰ تا کارکنان خط مقدم مبارزه با کووید ۱۹ در سراسر کشور؛ همه و همه تصویری از تلاش‌های دانشمندان، پزشکان، کارکنان خانه‌های مراقبت و سیاستمدارانی که از ما در برابر ویروس محافظت کردند، به تصویر کشیده می‌شود.

هچنین گفته شده این سریال بر اساس مدارک دست اول درباره اعضای دولت، وزارت بهداشت، گروه مشاوران علمی موارد اورژانسی و بیمارستان‌ها در سراسر کشور شکل می‌گیرد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا