سینمای جهان

نقش عجیبی که اما استون بازی می‌کند

این فیلم سرگذشت اما استون در نقش "بلا بکستر"، یک زن لطیف و یک فرانکنشتاین مؤنث را روایت می‌کند.

 یورگوس لانتیموس پس از فیلم تحسین‌شده‌ی “سوگلی” به چند پروژه از جمله “۱۲۸۰ نفری” (Pop. 1280) و “هیولای هاکلاین” (The Hawkline Monster) ملحق شد. اما به نظر می‌رسد. که پیش از آن‌ها پروژه‌ی دیگری به تولید می‌رساند.این کارگردان یونانی آماده می‌شود تا با همکاری “اما استون” از داستان “فرانکنشتاین” فیلمی تحت عنوان “موجودات بیچاره” (Poor Things) بسازد.

این اطلاعات اولین بار توسط “پروداکشن ویکلی” گزارش شده اما آژانس “تونی مک‌نامارا” فیلمنامه‌نویس نیز آن را تأیید کرده است.

فیلم سرگذشت استون در نقش “بلا بکستر”، یک زن لطیف و یک فرانکنشتاین مؤنث را روایت می‌کند. بکستر پس از آنکه برای فرار از همسر بدرفتارش خودش را غرق می‌کند، مغز او با نوزاد متولدنشده‌اش جایگزین می‌شود.

این داستان عجیب از رمانی نوشته‌ی “السدر گری” برگرفته شده و برای استودیوی سرچ‌لایت پیکچرز به تولید خواهد رسید. این پروژه پاییز ۲۰۲۱ تولید خواهد شد، بنابراین انتظار می‌رود که فیلم تا سال ۲۰۲۲ اکران نشود.

این تنها روایت زن-محور “فرانکنشتاین” نیست چرا که پاییز گذشته گزارش شد که “اسکارلت جوهانسن” در فیلم “عروس” (Bride) “سباستین للیو” برای اپل و A24 که از اثر کلاسیک “عروس فرانکنشتاین” (Bride of Frankenstein) “جیمز ویل” اقتباس خواهد شد، نقش اول را بازی می‌کند.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا