سینمای جهان

ژرار دوپاردیو متهم به تجاوز شد

ژرار دوپاردیو بازیگر مطرح سینمای فرانسه به تجاوز به یک بازیگر زن ۲۰ ساله متهم شده است.

به نقل از ورایتی، ژرار دوپاردیو بازیگر بزرگ سینمای فرانسه به تجاوز به یک بازیگر زن در سال ۲۰۱۸ متهم شده است. این خبر را آژانس خبری فرانسه به نقل از یک مقام قضایی اعلام کرد.

پرونده اتهام بازیگر ۷۲ ساله فرانسوی در سال ۲۰۱۹ به دنبال آنچه کمبود مدرک عنوان شده بود. به پایان رسیده بود. با این حال طبق گفته منابع نزدیک، این پرونده در سال ۲۰۲۰ دوباره گشوده شد. و در ماه دسامبر اتهامات کیفری علیه دوپاردیو مطرح شد.

یک بازیگر زن ۲۰ ساله قربانی دوپاردیو در این پرونده است. او بازیگر نامزد جایزه اسکار را به تجاوز و حمله به خودش در آپارتمان شخصی اش در پاریس در آگوست ۲۰۱۸ متهم کرده است.

ژرار دوپاردیو ظاهرا بازداشت نشده است. اما تحت نظر قضایی قرار دارد. وکیل دوپاردیو به رسانه فرانسوی اعلام کرد این بازیگر نامدار فرانسوی اتهامات را کاملا رد می کند.

ژرار دوپاردیو یکی از تحسین شده ترین بازیگران تاریخ سینمای فرانسه است. او که برای فیلم «سیرانو دو برژراک» نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شده، جوایز بهترین بازیگر جشنواره کن، بهترین بازیگر سزار (چندین بار)، بهترین بازیگر گلدن گلوب را نیز بدست آورده است.

ژرار دوپاردیو برای سریال «ناپلئون» نیز نامزد جایزه امی شده است.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا