سینمای جهان

«اما استون» و «ویلم دفو» در فیلم «بیچارگان»

«ویلم دفو» در حال مذاکره با سرچ‌لایت و فیلم۴ است تا به اقتباس «یورگوس لانتیموس» از رمان «بیچارگان» (Poor Things) نوشته‌ی «السدر گری» ملحق شود.

«ویلم دفو» در حال مذاکره با سرچ‌لایت و فیلم۴ است تا به اقتباس «یورگوس لانتیموس» از رمان «بیچارگان»، پیش‌تر گزارش شده بود که «اما استون» در این پروژه دوباره با لانتیموس همکاری می‌کند. «تونی مک‌نامارا» نویسنده‌ی فیلمنامه و استون و لانتیموس از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود.

«بیگارگان» یک داستان عاشقانه‌ی ویکتوریایی توصیف شده که سرگذشت «بل بکستر» را روایت می‌کند. زن جوانی که به دست دانشمندی نابغه به حیات بازگردانده می‌شود. نقش دفو در این فیلم هنوز توسط سرچ‌لایت به تأیید نرسیده است.

دفو پس از کسب نامزدی اسکار با «پروژه فلوریدا» (The Florida Project) همچنان بازیگری پرکار باقی مانده و در سال ۲۰۲۱ فیلم‌های زیادی را روی پرده دارد. او به زودی در «گزارش فرانسوی» (The French Dispatch) «وس اندرسون» دیده خواهد شد. دفو اخیراً در فیلم «شمالی» (The Northman) دوباره با «رابرت اگرز» کارگردان «فانوس دریایی» (The Lighthouse) همکاری کرده است. «کوچه کابوس» (Nightmare Alley) «گی‌یرمو دل تورو» با بازی «کیت بلانشت»، «بردلی کوپر» و «رونی مارا» و «کارت شمار» (The Card Counter) به کارگردانی «پل شریدر» و بازی «اسکار آیزک» از جمله پروژه‌های بعدی دفو خواهند بود.

«بیگارگان» با بازی «اما استون» و «ویلم دفو» تنها روایت زن-محور الهام‌گرفته‌شده. از داستان «فرانکنشتاین» نیست چرا که پاییز گذشته گزارش شد. که «اسکارلت جوهانسن» در فیلم «عروس» (Bride) «سباستین للیو» برای اپل و A24 که از اثر کلاسیک «عروس فرانکنشتاین» (Bride of Frankenstein) «جیمز ویل» اقتباس خواهد شد، نقش اول را بازی می‌کند.

رمان بیچارگان اولین رمان داستایفسکی است که آن را در ۲۰ سالگی نوشت. داستایفسکی با این اثر توانست وارد محافل ادبی روشنفکران مطرح زمان خود شود. و راه را برای رسیدن به موفقیت هموار کند. داستایفسکی شهرت زیادی کسب کرد. و داستان اینکه منتقدان چگونه این رمان را کشف کردند. یکی از ماجراهای مشهور در تاریخ ادب روسیه است.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا