سینمای ایران

«انفرادی» و «دینامیت» فعلا نمی‌آیند

مسعود اطیابی می گوید فیلم‌های «انفرادی» و «دینامیت» را تا زمانی که شرایط سینما عادی نشود اکران نمی کند.

مسعود اطیابی نویسنده، کارگردان و تهیه کننده سینما اظهار کرد: فیلم های سینمایی «انفرادی» و «دینامیت» را آماده نمایش دارم، اما اکران آن منوط به زمانی است که سینماها به دوران عادی خود بازگردد.

وی تاکید کرد در شرایط ظرفیت ۵۰ درصدی هم فیلم‌هایش را به نمایش در نخواهم آورد، چون این دو کار اگر در موقعیت مناسب روی پرده روند جزو کارهای پرفروش خواهد بود.

وی افزود: متاسفانه سرمایه‌گذاران در سینما دیگر امنیت شغلی ندارند چون می‌دانند. اگر سرمایه گذاری انجام دهند امکان بازگشت سرمایه برایشان مشخص نیست. بنابراین اگر کمک‌های دولتی نباشد سینما ضربه وحشتناکی خواهد خورد.

اطیابی در پایان در پاسخ به این پرسش که چرا برای تلویزیون کار نمی‌کند، گفت:

امکان کار کردن در تلویزیون آنچنان که باید مهیا نیست. زیرا من دوست دارم کاری را جلوی دوربین برم که خودم سرنوشت آن را تعیین کنم.

فیلم کمدی «دینامیت» با بازی پژمان جمشیدی، احمد مهرانفر، محسن کیایی، نازنین بیاتی و زیبا کرمعلی به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان ساخته شده است.

«انفرادی» به تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان و با کارگردانی سید مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی ساخته شده است.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا