سینمای ایران

فیلمبرداری «غیبت موجه» تمام شد

فیلمبرداری فیلم سینمایی «غیبت موجه» جدیدترین اثر عباس رافعی در تهران به پایان رسید.

به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، فیلمبرداری فیلم سینمایی «غیبت موجه» به کارگردانی و تهیه کنندگی عباس رافعی در تهران به پایان رسید و با آغاز مراحل فنی برای حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

تدوین فیلم را مسعود فرجام برعهده دارد و پس از آن قرار است، حسین ابوالصدق «غیبت موجه» را طراحی صدا و صداگذاری کند.

سازندگان این فیلم فرم حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را نیز پر کرده‌اند.

این فیلم در ادامه مضمون فیلم های عباس رافعی داستان رازآلود زنی را روایت می‌کند که در جامعه امروز ایران در جستجوی گمشده اش است اما در هر مقطع از این جستجو با واقعیت هایی روبرو می‌شود که در یافتن گمشده اش مصمم تر می‌شود در نهایت در می‌یابد که غیبت گمشده اش موجه است و حاصل این جستجوها یافتن خودش بوده، همچون سی مرغ عطار که در می‌یابند سیمرغ خودشان هستند.

ابوالفضل پورعرب، میترا حجار، علی اوجی، امیررضا دلاوری، حسن زارعی، سام نوری، زهرا میرزایی، آیسان کرمی. احمدرضا اسعدی، مهری آل آقا، احمد پورخوش، امیر شریعت، حسام شریفی، سعید درآینده. مهدیه گلستانی، سعید گمار، یاسین کلاته، اسماء حیدری. سامی سلیمانی، پیمان احمدزاده، فریدون روشنایی. ماه جبین حبیبی، پرستو رفیعی، مرضیه کوهی، پرهام نریمانی. دریا نثرزاده از جمله بازیگران فیلم سینمایی «غیبت موجه» هستند.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا