سینمای ایران

گوهر خیراندیش به کرونا مبتلا شد

گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون به ویروس کرونا مبتلا شد. او پیشتر نسبت به خطرات این بیماری هشدار داده بود.

 امید اسماعیل‌خانی، فرزند گوهر خیراندیش از ابتلای مادرش به بیماری کرونا خبر داد. و از مردم درخواست کرد. برای سلامتی این بازیگر دعا کنند.

به گزارش ایران‌آرت، فرزند گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل‌خانی در صفحه اینستاگرامش نوشت: “دعا کردن بهر مادر؛ این نعمت خداوندی از جمله مسایٔلی است. که می توان به هنگام مریضی مادر و ناتوان شدن آن از خداوند منان خواستار بود. مادران زیباترین آهنگ عشق هستند. که بدون این نعمت خداوندی نمی توان هرگز دمی از زندگی را به سر کرد.

پس از همه شما می خواهم. که برای سلامتی مادرم دعا کنید. تا باری دیگر از این گوهر گرانقدر بهره لازم را ببریم ‌و مادرم قادر باشد بیماری کرونا را شکست بدهد.”

گوهر خیراندیش از جمله بازیگرانی است. که از بدو آغاز همه‌گیری کرونا نسبت به خطرات این بیماری به هوادارانش هشدار می‌دهد. او پس از درگذشت پرویز پورحسینی، کریم اکبری مبارکه و اکبر عالمی بر اثر کرونا، ویدئویی را منتشر کرد. و در حالی که اشک می‌ریخت از مردم درخواست کرد. بیماری کرونا را جدی بگیرند.

 

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا