سینمای ایران

«ستاره بازی» به‌دنبال سیاه‌نمایی نیست

هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی «ستاره بازی» در نشست خبری این فیلم درباره دغدغه خود در ساخت این اثر سینمایی توضیحاتی ارائه کرد.

نشست خبری فیلم سینمایی «ستاره بازی» به کارگردانی هاتف علیمردانی در خلال برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر عصر امروز ۱۳ بهمن ماه در برج میلاد برگزار شد.

در ابتدای این نشست هاتف علیمردانی بیان کرد: «ستاره بازی» در ادامه تجربیات سینمایی ماست من سعی کردم. با شواهدی که رو به رو هستیم. به تصویر بکشم «ستاره بازی» حاصل تجربیات من در چند سال گذشته است. که البته بلندپروازی هم در آن بوده است.

وی ادامه داد: من زمان ساخت فیلم آباجان دلخوری‌هایی داشتم. آن زمان گفتم قاعده بازی را بلد باشید. این هشتمین دوره‌ای است. که در فجر حضور دارم گاهی در حق فیلم‌ها اجحاف می‌شود. و به نظرم بیشترین اجحاف‌ها به فیلم من بوده است. در این شرایط باز هم به نظرم جشنواره تنها چراغ روشن سینما در این روزهاست. من هم از نبود حمید نعمت‌الله در جشنواره ناراحتم اما فکر می‌کنم. جشنواره با تمام بالا و پایینش متعلق به ماست و باید حفظش کنیم.

ملیسا ذاکری بازیگر این فیلم گفت: من در کنار تمام کارهای آقای علیمردانی تجربه کردم صبا از شخصیت من خیلی فاصله دارد. و کار را برای من سخت می‌کرد. اما امیدوارم آنچه که باید، درآمده باشد.

شبنم مقدمی بازیگر این فیلم که به صورت تلفنی با این نشست همراه شد، اظهار کرد: من نگاه علیمردانی را به فیلم‌های اجتماعی دوست دارم، خودش هم آدم شریفی است. که بدون اتصال به هیچ جریانی خودش در این سینما ایستاده، علیمردانی از آن دسته از کارگردان‌هایی است. که می‌شود با او به تعامل رسید.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا