سینمای ایران

پژمان جمشیدی: با سام درخشانی دیگر بازی نمی‌کنم

پژمان جمشیدی و سام درخشانی از زوج‌های موفق سینما و تلویزیون در یک دهه اخیر بوده‌اند اما آنطور که پژمان می‌گوید احتمالا همکاری آنها رو به پایان خواهد بود.

پژمان جمشیدی که به همراه سام درخشانی به یکی از زوج‌های محبوب سال‌های اخیر بدل شده‌اند. در گفت‌وگو با ویژه‌نامه نوروزی روز هفتم همشهری بیان کرد: با توجه به اینکه من و سام هرکدام گرفتاری‌های خودمان را داریم و همینطور شرایط کرونا که همه‌‌چیز را پیچیده کرده. شاید مدت‌ها فرصت بازی کنار هم را نداشته باشیم  و سریال «خوب، بد، جلف» آخرین کارمان حداقل تا چند سال آینده باشد.

پژمان جمشیدی که امسال برای دومین بار نامزد نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر شد.  در این باره می‌گوید: شاید نامزدشدن در جشنواره فیلم فجر برای کسب سیمرغ نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم «شیشلیک»، یکی از خاطرات خوبم از سال ۹۹ باشد. بازی در «شیشلیک» تجربه خوبی بود.

اما جمشیدی این روزها در حال بازی در فصل دوم سریال «زیر خاکی» است تا ماه رمضان ۱۴۰۰ روی آنتن برود. او درباره همکاری با تلویزیون گفت: بازی در تلویزیون به مدیریت و اینکه مدیر شبکه چه‌کسی است، مرتبط نیست و صرفا به‌ خاطر مردم است. این حق مسلم مردم است. که سریال‌ها و برنامه‌های خوب و خوش‌ساخت ببینند، به همین دلیل من تصمیم گرفتم. در این سریال حضور داشته باشم. و بازی کنم.

این بازیگر درباره بزرگ‌ترین سرمایه‌اش در زندگی گفت: چیزهای زیادی داشتم. که به آنها افتخار می‌کنم. پوشیدن پیراهن تیم‌ملی و پرسپولیس و بازی در فیلم‌هایی که مردم دوست داشتند. و خیلی استقبال کردند. ولی درنهایت بزرگ‌ترین سرمایه‌‌ام لطف و علاقه مردم است. تلاشم برای ادامه راه زندگی‌‌ام چه در این حرفه فعالیت کنم. و چه نباشم این است. که همچنان بچه خوبی برای آنها باشم.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا