سینمای ایران

انتشار تصویر جدید از فیلم اصغر فرهادی در جشنواره کن

وبسایت جشنواره فیلم کن، تصویری جدید از فیلم «قهرمان» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی منتشر کرد.

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره کن از دو روز دیگر ۶ تا ۱۷ جولای (۱۵ تا ۲۶ تیر) آغاز به کار می‌کند. و فیلم «قهرمان» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی نخستین نمایش جهانی خود را در بخش مسابقه اصلی این رویداد سینمایی تجربه خواهد کرد.

قهرمان» اولین نمایش خود را ساعت ۱۵:۳۰ روز ۱۳ جولای (۲۲ تیر) در سالن اصلی “گرند لومیر کاخ” جشنواره تجربه خواهد کرد. و روز پس از آن ۱۴ جولای (۲۳ تیر)  ساعت ۹:۳۰ در سالن IMAX مجموعه بزرگ سینمایی تازه تاسیس CINEUM به نمایش گذاشته می شود.

«قهرمان» که در مجموع ۵ نمایش در کن خواهد داشت. در ادامه در همان روز (۱۴ جولای، ۲۳ تیر) ساعت ۱۱:۳۰ بار دیگر در سالن اصلی “گرند لومیر” کاخ جشنواره، ۱۵ جولای (۲۴ تیر) ساعت ۱۲:۳۰ در سالن Screen X مجموعه سینمایی جدید CINEUM و در نهایت ۱۶ جولای (۲۵ تیر) ساعت ۸:۳۰ در سالن «SALLE DU SOIXANTIÈME» جشنواره کن نمایش خواهد داشت.

استودیو آمازون حق پخش فیلم «قهرمان» را در آمریکا در اختیار دارد. و کمپانی فرانسوی ممنتو پیکچرز. تهیه‌کنندگی و فروش بین المللی فیلم «قهرمان» را بر عهده دارد. و این فیلم را در فرانسه نیز اکران خواهد کرد.

در این فیلم امیر جدیدی. محسن تنابنده. رعنا آزادی‌ور. فرشته صدرعرفایی. سارینا فرهادی و جمعی دیگر از بازیگران که اغلب  آنان چهره‌های جدید هستند. مقابل دوربین اصغر فرهادی رفته‌اند و هایده صفی‌یاری نیز تدوین فیلم را بر عهده دارد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
ایسنا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا