موسیقی

فرهنگسرای نیاوران رسما زیرمجموعه بنیاد رودکی قرار گرفت

رییس فرهنگسرای نیاوران در پی گرفتن حکم ابقای خود از مدیرعامل بنیاد رودکی گفت که فرهنگسرای نیاوران رسما زیرمجموعه این بنیاد قرار گرفته است.

مجید زین‌العابدین مدیرعامل بنیاد رودکی صبح امروز ۱۰ مرداد ماه درحالی حکم ابقای ابوالفضل همراه رییس فرهنگسرای نیاوران را صادر کرد که وی ۳ آذر ۱۴۰۰ از سوی محمود شالویی سرپرست معاونت هنری به این سمت منصوب شده بود. این موضوع باعث شد که دلیل آن را از رییس فرهنگسرای نیاوران جویا شویم.

ابوالفضل همراه در گفتگو با خبرنگار صبا درباره علت صدور این حکم دوباره گفت: فرهنگسرای نیاوران به لحاظ ساختاری قبلا زیرمجموعه معاونت هنری ارشاد قرار داشت و پیش‌تر طی قرارداری به مدت یک سال به بنیاد رودکی واگذار شده بود. همان‌ زمان آقای شالویی سرپرست معاونت هنری ارشاد بودند و حکم من را به عنوان رییس فرهنگسرای نیاوران صادر کردند. براین‌اساس پس از انجام مراحل اداری، اکنون فرهنگسرای نیاوران به صورت رسمی زیرمجموعه بنیاد رودکی قرار دارد و در این راستا مدیرعامل بنیاد رودکی حمکی مبنی بر ابقای بنده در این سمت صادر کردند.

او در پایان با اشاه به ماموریت توجه به هنر ایرانی – اسلامی در این حکم اظهار کرد: یکی از راهبرهای اصلی ما در این مجموعه توجه به فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی است و سعی داریم فرهنگسرای نیاوران را به قطب هنر ایرانی اسلامی تبدیل کنیم.

 

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا