موسیقی

روایت گلریز از ابتلا به کرونا/به حق‌الناس اعتقاد دارید رعایت کنید

محمد گلریز از خوانندگان پیشکسوت موسیقی کشورمان که از ۱۰ روز گذشته به کرونا مبتلا شده از بهبودی نسبی اوضاع جسمی خود و خانواده‌اش طی روزهای اخیر خبر داد.

محمد گلریز خواننده پیشکسوت موسیقی کشورمان که سال‌های اخیر آثار متعدد و پرمخاطبی را در حوزه‌های مختلف انقلاب و دفاع مقدس تولید کرده است، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید ابتلای خود به بیماری کووید ۱۹ توضیح داد: حدود ۱۰ روز است که بنده به همراه همسر و فرزندم به کرونا مبتلا شدیم که در مورد من ماجرا کمی حادتر و شدیدتر بود اما خوشبختانه با رسیدگی‌هایی که از همان ابتدا توسط تیم پزشکی بیمارستان صورت گرفت اکنون شرایط بهترین از روزهای قبل دارم و خانواده‌ام هم اوضاع بهتری نسبت به روزهای دیگر دارند.

وی ادامه داد: در این چند روز به شدت تب و لرز دارم و تا آنجایی که می‌توانم تلاش می‌کنم با توصیه‌های دارویی و غذایی پزشکان شرایط جسمی‌ام را بهبود ببخشم. البته جای شکر فراوان دارد که وقتی از ریه اسکن گرفتم فقط ۲۰ درصد ریه درگیر بیماری شده بود. به همین منظور پزشکان توصیه کردند به جای بستری شدن در بیمارستان در خانه به انجام امور درمانی‌ام بپردازم. شرایطی که خوشبختانه در این چند روز به شکل جدی پیگیری شده و من و خانواده را در شرایط بهتری قرار داده است.

این خواننده شناخته شده موسیقی ایرانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان کرد: بالاخره چاره‌ای نیست و من با وجودی که تمام تلاشم را انجام دادم تا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامات مورد نظر را با دقت رعایت کنم اما متاسفانه به دلیل انتقال بیماری از فرد یا افرادی که بیرون از محیط خانواده نشانه‌های انتقال نداشتند اما ناقل ویروس بودند، به این بلا دچار شدم. بیماری که تا وقتی خدایی نکرده به آن مبتلا نشوید نمی‌تواند به طور کامل متوجه مصائب و سختی‌های زجرآور آن شوید.

گلریز گفت: من از تمام مردم شریف کشورم به عنوان برادری کوچک‌تر خواهش می‌کنم تا آنجا که می‌توانند، رعایت کنند، رعایت کنند و رعایت کنند. بیاییم باور کنیم که نسبت به هم در این شرایط مسئولیم. اگر اعتقادی هم به خدا و پیغمبر داریم بدانیم که حق‌الناسی وجود دارد که اگر به آن باور داریم باید در همین روزها آن را اثبات کنیم، ماسک بزنیم، فاصله گذاری را رعایت کنیم و بدانیم که این بیماری شوخی ندارد. ای‌کاش باور کنیم که ماجرا شوخی نیست شرایطی که متاسفانه در بسیاری از مردم کمی شوخی گرفته شده و متوجه این نیستند که اگر بیماری ندارند، دلیلی برای ناقل نبودن نیست.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا