موسیقی

تمدید کنسرت‌های هنرمندان موسیقی در تهران

در موج جدید برگزاری کنسرت‌ها، هنرمندان موسیقی تصمیم گرفته‌اند با توجه به استقبال مخاطبانشان، کنسرت‌های خود را در تهران و شهرستان‌ها تمدید کنند.

علیرضا قربانی، حجت اشرف‌زاده، محسن یگانه، رضا بهرام و ارکستر ملی ایران کنسرت‌های خود را برای روزهای آینده تمدید کرده‌اند.

در همین راستا کنسرت‌های علیرضا قربانی که قرار بود از سه‌شنبه (۲۳ خرداد) به مدت هشت روز تا جمعه دوم تیر در کاخ سعدآباد برگزار شود، به‌زودی تمدید خواهد شد و اطلاعات آن در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

همچنین کنسرت محسن یگانه که قرار بود شنبه ۲۰ خرداد در دو سانس ۱۹:۵۰ و ۲۲:۵۰ در هتل اسپیناس پالاس برگزار شود، برای دو روز دیگر، جمعه ۲۶ و شنبه ۲۷ خرداد در دو سانس ۱۹:۵۰، ۲۲:۵۰ تمدید شد.

رضا بهرام هم که قرار بود یکشنبه ۲۱ خرداد در دو سانس ۱۹:۴۰ و ۲۲:۴۰ در سالن وزارت کشور به روی صحنه برود، کنسرت خود را برای امشب ۲۲ خرداد هم در همین دو سانس تمدید کرده است. او همچنین کنسرت خود در کرمان را که قرار بود ۲۵ خرداد در تالار فرهنگ و هنر این شهر در دو سانس ۱۹:۱۵ و ۲۲:۱۵ برگزار کند، یک روز دیگر هم برای جمعه ۲۶ خرداد این کنسرت را تمدید کرد.

حجت اشرف‌زاده هم پس از کنسرت تبریز در سالن پتروشیمی این شهر برای چهارشنبه (۲۴ خرداد ماه)، روز بعد ۲۵ خرداد در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در تالار وحدت ارشاد ارومیه به روی صحنه می‌رود.

کنسرت ارکستر ملی هم بجز یکم تیر برای یک روز دیگر، دوم تیر ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود.

همچنین اپرت موسی و شبان از «پرواز همای» در تبریز بجز ۲۶ خرداد در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰، شنبه ۲۷ خرداد نیز ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
ایسنا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا