موسیقی

بازگشت ستارگان موسیقی جهان به سالن‌های کنسرت

ستارگان موسیقی جهان پس از گذشت حدود یک سال می‌توانند در سالن‌های بزرگ ایالت کالیفرنیا در حضور تماشاگران به اجرای موسیقی بپردازند.

به نقل از ورایتی، با اعلام دپارتمان سلامت عمومی، سالن‌های سربسته کنسرت‌های موسیقی و سینما‌ها و دیگر تجمع‌ها در ایالت کالیفرنیا، از روز ۱۵ آوریل مجاز به بازگشایی و فعالیت خواهند بود.

با این حال، برای مشارکت در این رویدادها، مردم باید مدارک لازم برای اثبات واکسینه شدن خود در برابر ویروس کرونا را داشته باشند. میزان استفاده از ظرفیت این سالن‌های موسیقی نیز بستگی به رنگ منطقه‌ای دارد. که سالن‌ها در آن قرار دارند. لس آنجلس در حال حاضر در رده نارنجی قرار دارد.

قوانین در محدوده نارنجی به سالن‌ها و فعالیت‌های سربسته اجازه می‌دهد. بیش از ۱۵۰ نفر از افرادی که گواهی واکسینه شدن یا انجام تست کرونا را دارند. در رویداد‌ها حضور پیدا کنند. از اوایل ماه آوریل، تجمع بیش از ۵۰ نفر در مناطق قرمز رنگ مجاز خواهد بود. در نقاط زرد رنگ نیز میزان ظرفیت ۲۰۰ نفر است.

طبق گزارش های دپارتمان سلامت عمومی، بیش از ۱۸ میلیون نفر در ایالت کالیفرنیا در برابر کرونا واکسینه شده اند. در این ایالت از اوایل شیوع کرونا ۳.۵ میلیون مبتلا و ۵۸ هزار مرگ بر اثر این ویروس به ثبت رسیده است.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا