تئاتر

زندگی پرنسس دایانا روی صحنه تئاتر

این نمایش نشان می‌دهد که چگونه شاهدخت دایانای جوان پس از نامزدی با چارلز که او را چندان نمی‌شناخت، یک شبه به یکی از مشهورترین زنان جهان تبدیل شد

نسخه سینمایی “پرنسس دایانا: یک داستان واقعی موزیکال” (Diana: A True Musical Story) از اول اکتبر ۲۰۲۱، دقیقا دو ماه قبل از به صحنه رفتن این نمایش در تئاتر برادوی  نیویورک، در شبکه اینترنتی نتفلیکس در دسترس خواهد بود.

این فیلم را کریستوفر اشلی، کارگردان آمریکایی تئاتر، در سال ۲۰۲۰ برای نتفلیکس تصویربرداری و کارگردانی کرده است. بازیگران فیلم، همان بازیگران اصلی در تئاتر برادوی هستند. ژانا دو وال در نقش پرنسس دایانا، رو هارترمف در نقش پرنس چارلز و بازیگران آمریکایی ارین دیوی در نقش کامیلا پارکر بولز و جودی کی نیز در نقش ملکه الیزابت ظاهر خواهند شد.

در ابتدا برنامه این بود. که این تئاتر موزیکال در ۳۱ مارس در برادوی به روی صحنه رود. با این حال، به دلیل همه‌گیری طولانی کرونا، به روی صحنه رفتن آن تا ماه مه ۲۰۲۱ عقب افتاد.

گرُو اینترتینمنت (بت ویلیامز)، فرانک مارشال و گروه آراکا، تهیه‌کنندگان این نمایش، در بیانیه مشترکی اعلام کردند:

“این فرصت که بتوانیم نمایش خود را ابتدا با مخاطبان جهانی نتفلیکس به اشتراک بگذاریم. و سپس به طور زنده در مقابل مخاطبان در برادوی به صحنه ببریم، چیزی است. که همگی بیش از یک سال در آرزوی آن بودیم. این هیجان‌انگیز‌ترین اتفاقی است. که می‌توانست برای این نمایش بیفتد.”

این نمایش در مارس ۲۰۲۰ به مدت ۱۰ روز در تئاتر لانگاکر در منهتن اجرا شد، اما پس از شیوع کرونا و بسته شدن تئاترهای برادوی، نمایش آن متوقف شد.

این نمایش نشان می‌دهد. که چگونه شاهدخت دایانای جوان پس از نامزدی با چارلز که او را چندان نمی‌شناخت، یک شبه به یکی از مشهورترین زنان جهان تبدیل شد. “دایانا وقتی خود را در قید و بند ساختار سفت و سخت دربار و به دام افتاده در یک ازدواج عاری از عشق می‌یابد، در نهایت با تمرکز بر کارهای خیریه، صدای مستقل خود را پیدا می‌کند. شاهدخت که مجبور است. زندگی زیر ‌ذره‌بین رسانه‌ها را تحمل کند، در نهایت فراتر از انتظار ظاهر می‌شود. و میراثی جاودان از خود بر جای می‌گذارد.”

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
ایندیپندنت

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا