تلویزیون

چرا جناب‌خان در «خندوانه» غایب است؟

محمد بحرانی درباره علت غیبت جناب‌خان در برنامه «خندوانه» توضیح داد.

محمد بحرانی، صداپیشه جناب‌خان با انتشار عکسی از این عروسک، درباره علت غیبتش در برنامه «خندوانه» در صفحه شخصی خود این‌گونه نوشت:

«ممنونم که پیگیر حضور جناب‌خان بودین و لطف داشتین. فکر کردم درسته در این‌جا توضیح مختصری بدم که پاسخ لطف و محبت‌تان را داده باشم.

راستش این است که مساله خاصی نیست.

به دلیل حجم زیاد کار و فشار و استرس، کمی در ناحیه گوش و حنجره دچار التهاب شدم. قاعدتا مشغول درمانم و طبق نظر پزشکان محترم خوشبختانه مساله‌ خاصی هم نیست و درمان خاصی هم نمی‌خواهد و فقط به کمی استراحت نیاز است.

امیدوارم به زودی مساله برطرف شود  و بتوانم در خدمت‌تان باشم.

باز هم تمام‌قد از همه‌ به دلیل تمام پیگیری‌ها و محبت‌ها تشکر می‌کنم.»

محمد بحرانی در ۱۶ آذرماه سال ۱۳۶۰ در شیراز متولد شد. اما براساس شناسنامه، او ۲۰ شهریورماه سال ۱۳۶۰ در شهر شیراز به دنیا آمده‌است.پدر و مادر او اهل شیراز هستند. پدر سال‌ها به تدریس زبان انگلیسی در مقطع دبیرستان اشتغال داشته و اکنون بازنشسته است و مادر نیز خانه‌دار است. بحرانی دو برادر و یک خواهر دارد و خود فرزند آخر خانواده است.

او تحصیلات خود را تا دیپلم در شیراز گذراند. رشتهٔ تحصیلی او در دبیرستان ریاضی بود. اما در کنکور هنر شرکت کرد و در سال ۱۳۸۴ در رشته کارشناسی بازیگری از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و پس از آن تحصیلات خود را در رشتهٔ کارگردانی در دانشگاه تربیت مدرس ادامه داد و در سال ۱۳۸۷ مدرک کارشناسی ارشد خود را از این دانشگاه دریافت کرد. او در سال ۱۳۸۵ با مهناز خطیبی، همکلاسی و هم رشتهٔ خود در دانشگاه تهران، ازدواج کرد.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا