تلویزیون

مجریان شب یلدای تلویزیون مشخص شدند

علی ضیا در شبکه یک، پوریا پورسرخ در شبکه دو، باربد بابایی و رضا رشیدپور در شبکه سه، منصور ضابطیان در شبکه آموزش، سروش صحت و حمید گودرزی در شبکه نسیم در شب یلدا اجرا می‌کنند.

مجریان شب یلدای تلویزیون مشخص شدند: برنامه «فرمول یک» از دهم آذر روی آنتن شبکه یک سیما رفته است این برنامه قرار است تدارکی برای شب یلدا هم داشته باشد که احتمالاً با آیتم‌ها و بخش‌های مختلفی همراه است.

«ایرانیش» این شب‌ها در قالب مسابقه برای مخاطبان پخش می‌شود برنامه‌ای که پوریا پورسرخ مجری آن است و قرار است این مسابقه هم طی سه شب برنامه‌ای ویژه در آستانه شب یلدا داشته باشد.

همچنین مسابقه «سیم آخر» با اجرای رضا رشیدپور دیگر برنامه‌ای است که قرار است در این شب روی آنتن برود. و بخش‌ها و آیتم‌هایی در فضای موسیقایی برای شب یلدا تدارک دیده است. همچنین برنامه «زوجی‌نو» با اجرای باربد بابایی که به صورت مسابقه برگزار می‌شود.

«قندپهلو» با اجرای رضا رفیع و «رادیو هفت» با اجرای منصور ضابطیان هم که چند سالی است. روی آنتن نبوده حالا دوباره به قاب تلویزیون بازگشته است برنامه‌های شبکه آموزش هستند.

در شبکه نسیم هم برنامه «کتاب باز» با اجرای سروش صحت طراحی ویژه‌ای برای شب یلدا انجام داده است. همچنین مجریان «کودک شو» با اجرای حمید گودرزی و «شوتبال» با اجرای حامد آهنگی و مبینا نصیری از دیگر برنامه‌هایی هستند. که در شب یلدا تدارک ویژه ‌ای دیده‌اند.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا