تلویزیون

دستمزد نجومی محسن تنابنده صحت دارد؟

خبرگزاری صداوسیما نوشت: محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی برای پایتخت ۷ دستمزد ۵ میلیارد تومانی درخواست کرد.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر درخواست دستمزد ۵ میلیارد تومانی توسط محسن تنابنده از فصل هفتم سریال پایتخت در برخی رسانه‌ها منتشر شد. خبری که گرچه تنابنده به آن واکنشی نشان نداده اما خبرگزاری صداوسیما را عصبانی کرده است.

خبرگزاری صداوسیما که پیشتر با نام واحد مرکزی خبر شناخته می‌شد. در خبری ذیل تیتر کنایه‌آمیز “تنابنده از بیت‌المال میلیاردر می‌شود” نوشته است:  تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی برای پایتخت ۷ دستمزد ۵ میلیارد تومانی درخواست کرد.

این خبرگزاری نوشته: مجموعه پایتخت ۷ که در مرحله نگارش فیلمنامه و پیش تولید قرار دارد. با این درخواست تنابنده وارد حاشیه ای جدید شده.

به نقل از خبرگزاری صداوسیما یکی از کاربران نوشته: اگه از برد پیت یا دیکاپریو دعوت میکردیم واسه نقش نقی، کمتر میفتاد تا محسن تنابنده.

پایتخت ۷ در حالی قرار است ساخته شود. که محسن تنابنده و احمد مهرانفر دو بازیگر اصلی این سریال زمستان سال گذشته اعلام کرده بودند. دیگر با تلویزیون همکاری نخواهند کرد.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا