تلویزیون

تنابنده: «پایتخت 7» ساخته نمی‌شود

محسن تنابنده ساعاتی پیش در صفحه شخصی خود اعلام کرد که امسال مجموعه «پایتخت » ساخته نمی شود و درخواست کرد تا گروهی دست از تخريب و عقيم سازي بردارند.

متن نوشته محسن تنابنده به شرح زیر است:
پايتخت به عشق مردم ساخته و به خواست مردم ادامه پيدا كرده است. و در حد سوادمان ايينه اي بوده در برابرجامعه با تمام كاستي هايش كه به آن واقفم. تلاش شما هم همه اين بوده كه با مسموم كردن فضا ومعنا سازيهاي بيهوده و استخراج مفاهيم عجيب غريب از پايتخت دستاويز و ملعبه اي بسازيد براي انتقام گيريهاتون از جناح مخالف يا ابراز وجود آنهم با نسبت دادن نظراتتان به مردم كه هيچگاه هم راي با شما نبوده.

بگذريم هموطنان عزيزم امسال هم علی رغم فرصت بسيار كوتاه تا نوروز و به رغم همكاريهاي سازمان و توافقات صورت گرفته. تلاش كرديم مقدمات پايتختي جديدو در خور شان شما بسازيم كه شرايط مهيا نشد. يعني من توانشو نداشتم و از همين جا از محضر همتون عذر خواهي ميكنم. تا فرصتي ديگر و فضايي پالوده تر.
(با احترام و تشكر از همه جرايد ورسانه هاي خبري مخالف و موافق و منتقديني كه دغدغه كمال و رشد و پيشرفت آثار را دارند)
كوچك همه شما مردم شريف
محسن تنابنده

 

 

 

 

 

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا