تلویزیون

قسمت‌های باقی‌مانده “پایتخت ۶” ساخته می‌شود

شبکه یک برای نوروز ۱۴۰۰ دو سریال "پایتخت" و "نون خ" را تدارک دیده است.

در حالی که پیشتر محسن تنابنده اعلام کرده بود. فصل هفتم سریال “پایتخت ۶” به نوروز ۱۴۰۰ نمی‌رسد. و همچنین ساخت قسمت‌های باقی‌مانده فصل ششم نیز تقریباً فراموش شده بود. اکنون روزنامه هفت صبح از ساخت ادامه “پایتخت ۶” و آماده شدن آن برای پخش در روزهای پایانی سال خبر می‌دهد.

این روزنامه نوشته است: نگارش فیلمنامه “پایتخت۶” روزهای آخر را سپری می‌کند. و به زودی محسن تنابنده آن را نهایی می‌کند. سیروس مقدم همزمان با پیش‌تولید سریال نمایش خانگی “جزیره” تصمیم دارد طی هفته آینده “پایتخت” را کلید بزند. هماهنگی با عوامل و بازیگران انجام شده. و تصویربرداری بزودی آغاز خواهد شد

شبکه یک تصمیم دارد. ابتدا خلاصه‌ای نود دقیقه‌ای از آن را به احتمال زیاد ۲۸ اسفند پخش کند. و قسمت شانزدهم ۲۹ اسفند پخش می‌شود و قسمت دوم و پایانی آن شب عید نوروز روی آنتن می‌رود. و از اول فروردین سریال “نون خ۳” در کنداکتور قرار می‌گیرد.

سریال “پایتخت ۶” در حالی نوروز ۱۳۹۹ روی آنتن رفت که سه قسمت پایانی آن به دلیل آغاز پاندمی کرونا ضبط نشد و سریال نیمه کاره ماند.

 

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا