تلویزیون

تدارک «کودک شو» برای نوروز 1400

کارگردان «کودک شو» از طراحی و تولید ویژه برنامه نوروز ۱۴۰۰ خبر داد که با فضایی متنوع و متفاوت ساخته می‌شود.

رضا نصیری کارگردان «کودک شو» با اشاره به تولید این برنامه برای نوروز ۱۴۰۰ بیان کرد: طی سال گذشته ۳۶ خانواده به مرحله فینال «کودک شو» راه پیدا کردند. و حالا قرار است. این ۳۶ گروه در قالب گروه‌های دو نفره با یکدیگر رقابت کنند.

وی ادامه داد: این گروه‌ها سه مرحله را در برنامه نوروزی طی می‌کنند. و درنهایت یک گروه به عنوان برنده نهایی انتخاب می‌شود.

نصیری درباره آیتم‌های برنامه نوروزی تصریح کرد: در این مجموعه هنرمندان حضور پیدا می‌کنند، خاطره بازی می‌کنیم موسیقی داریم. و دوبله‌های منتخب گذشته را پخش می‌کنیم. آیتم‌های مسابقه برای پخش نوروز تغییر کرده است. و همانطور که گفته شد. آیتم‌های متنوعی تدارک دیدیم.

کارگردان «کودک شو» درباره زمان تولید این برنامه عنوان کرد. ضبط برنامه نوروزی شروع شده است. و تا خود عید طول می‌کشد. چون این مجموعه برنامه تا پایان ماه رمضان پخش می‌شود.

وی درباره رعایت پروتکل‌ها نیز توضیح داد: «کودک شو» نمونه موفقی از تولید برنامه در زمان شیوع کرونا بوده است. از روزی که کرونا آمد. برنامه متوقف نشد و در این یک سال هم حتی یک روز هم تعطیل نشد. ما در زمان تولید برنامه در استودیو تماشاگر نداشتیم. و برای برنامه نوروزی هم نخواهیم داشت. و پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم. هر چند وقت یک بار آزمایش می‌دهیم و خدا را شکر در این مدت تاکنون یک بار هم هیچکس از عوامل برنامه به کرونا مبتلا نشده است.

نصیری با اشاره به استقبال مخاطبان از برنامه عنوان کرد. این سوال برای من وجود دارد. که چرا چند ماه است برنامه‌های پربیننده تلویزیون اعلام نمی‌شود.

وی در پایان درباره ویژگی‌های برنامه نوروزی «کودک شو» گفت: همانطور که این برنامه تاکنون مخاطب زیادی را جذب کرده است. در نوروز هم تدارک برنامه‌ای متفاوت و هیجان آفرین را در نظر گرفته‌ایم و اطمینان می‌دهیم. خانواده‌ها می‌توانند. در این ایام کرونایی در منزل بنشینند و برنامه ما را ببینند. به ویژه که قرار است گروه برنده یک میلیارد ریال جایزه ببرد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا