تلویزیون

علی ضیا ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه یک را اجرا می‌کند

علی ضیا از ۲۸ اسفند ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ شبکه یک را با آیتم های گوناگون و حضور چهره های شناخته شده اجرا می کند.

در حالی که امسال بنا بود. دوره جدید از طرح انتخاب چهره مردمی توسط برنامه «فرمول یک» اجرا شود. شیوع ویروس کرونا این بار هم برگزاری این طرح را لغو کرد. از این رو در حالی که بنا بود. «فرمول یک» پس از غیبتی ۱۰ روزه در اسفند ماه برای معرفی بهترین چهره های مردمی به آنتن بازگردد. فعلا به روال سابق با اجرای علی ضیا در حال پخش است. و عوامل همزمان مشغول پیش تولید ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ هستند.

«فرمول ۱۴۰۰» یکی از آیتم های نوستالژیک ویژه برنامه تحویل سال است. که در آن خوانندگانی چون مجید اخشابی، فریدون آسرایی، امیر تاجیک، حمید حامی آهنگ های قدیمی شان را در فضایی بازسازی شده خوانده اند.

در آیتم «دهه هشتادی دهه هفتادی» این ویژه برنامه با جوان ها گفتگو شده.

از آنجایی که عید امسال با میلاد امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) مصادف شده است، آیتم های برادرانه ای برای پخش در برنامه تولید شده. مثلا چهره ای چون میثم درویشان پور با برادرش مهمان «فرمول یک» و گفتگوی فان برنامه شده اند.

در آیتمی دیگر علی ضیا با فوتبالیست هایی چون علیرضا جهانبخش و شجاع خلیل زاده به صورت تصویری گفتگو کرده است. همچنین با حضور حامد همایون، قطعه ای از این خواننده با لب خوانی فوتبالیست های قدیمی اجرا و ضبط شده است.

«فرمول کمدی» همچنان در ویژه برنامه تحویل سال نیز با حضور کمدین ها فضای شادی را برای مخاطبان رقم می زند. فریبا نادری، محمد نادری و سیما تیرانداز نیز از چهره هایی هستند. که استندآپ کمدی اجرا می کنند.

همچنین ضیا نیز روی آنتن زنده برنامه میزبان چهره های مختلف هنری و ورزشی است. و البته از حضور چهره های مردمی تاثیرگذار نیز بهره خواهد برد.

این برنامه در سه قسمت شب های ۲۸ و ۲۹ اسفند ساعت ۲۲:۱۵ و روز ۳۰ اسفند از ساعاتی پیش از تحویل سال به صورت زنده پخش می شود.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا