تلویزیون

مهران مدیری، بهترین بازیگر طنز ایران شد

از نگاه مخاطبان شبکه آی فیلم، مهران مدیری، عنوان بهترین بازیگر طنز ایران را کسب کرد.

به نقل از روابط عمومی شبکه آی‌فیلم، سرانجام ماراتن طولانی انتخاب بهترین بازیگر طنز سریال‌های ایرانی با رأی تماشاگران شبکه آی فیلم به خط پایان رسید. و مهران مدیری، مقام اول را کسب کرد. علی صادقی در جایگاه دوم ایستاد و محسن تنابنده به عنوان سومین منتخب نظرسنجی شناخته شد.

در مرحله نهایی این نظرسنجی که از روز دوشنبه ۲۵ اسفند تا روز شنبه ۳۰ اسفند به طول انجامید. مهران مدیری با کسب ۵۰.۱۳ درصد آرا به عنوان برترین بازیگر طنز ایران معرفی شد. علی صادقی نیز با کسب ۲۰.۸۱ درصد به عنوان نفر دوم انتخاب شد. همچنین محسن تنابنده با ۱۵.۵۷ درصد سوم شد، جواد عزتی با ۷.۴۴ درصد و امیرحسین رستمی نیز با ۶.۰۴ درصد به ترتیب رتبه‌های چهارم و پنجم را از آن خود کردند.

در این نظرسنجی که از ۱۵ آبان ۹۹ آغاز شده بود. ۵۰ بازیگر طنز کشور در ۱۰ گروه پنج نفری در مرحله مقدماتی با هم به رقابت پرداختند. و ۲۰ بازیگر برتر به مرحله دوم راه یافتند. که در مرحله بعد در پنج گروه ۴ نفره با هم رقابت و از هر گروه ۲ نفر به مرحله بعدی صعود کردند.

از مرحله نیمه‌نهایی با رقابت ۱۰ بازیگر منتخب دوره پیش، پنج نفر برای رقابت در مرحله پایانی با رأی مخاطبان انتخاب شدند تا در یک گروه پنج‌نفره، فینال این نظرسنجی را برگزار کنند.

رقبای مرحله پایانی که از ۲۵ تا ۳۰ اسفند ۹۹ برگزار شد. مهران مدیری، علی صادقی، امیرحسین رستمی، جواد عزتی و محسن تنابنده بودند که بینندگان آی فیلم از طریق ارسال پیامک، ثبت رأی در وب سایت و… در تعیین برترین بازیگر طنز ایران مشارکت و در نهایت مهران مدیری را به عنوان برگزیده این رویداد انتخاب کردند.

هم اکنون نیز سریال «نقطه چین» با بازی مهران مدیری، روی آنتن آی فیلم است.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
خبر آنلاین

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا