تلویزیون

انتقاد رضا شفیعی‌ جم در «خندوانه» از رامبد جوان

رضا شفیعی جم مهمان برنامه «خندوانه» از رفتار رامبد جوان و خوابیدن هنگام ضبط برنامه انتقاد کرد.

رضا شفیعی جم بازیگر که پنجشنبه ۵ فروردین ماه برنامه حضو وی در «خندوانه» با اجرای رامبد جوان از شبکه نسیم پخش شد. در فضای مجازی خود از رفتار رامبد جوان انتقاد کرد.

وی با اشاره به اینکه استندآپ کمدی نیاز به پاسکاری طرفین دارد. بیان کرد:  این مدل استندآپ کمدی نوستالژیک است. و نیاز به پاسکاری دارد. و بعد خودش خاطره پشت خاطره می آید. تماشاچی هم با خنده های ما می خندد و فضا گرم می شود.

این کمدین افزود: ولی رامبد جوان چشم هایش را بست و خوابید و من وسط ضبط صدایش کردم و گفتم لطفا نخواب! اگر از من خوشت نمی آید چرا دعوتم می کنی؟ هنوز نمی دانم چرا.

شفیعی جم همچنین اعلام کرد که تمام صحنه های بامزه و خنده های مخاطبان را از برنامه برداشته بوده اند.

این بازیگر که سابقه زیادی در بازی در نقش های طنز دارد، تاکید کرد: بعد از چند سال به امید انرژی متقابل آمدم اما با تلخی رو به رو شدم و بی محلی و از وسط کار رامبد جوان چشم هایش را بست و خوابید و من هم از استرس این فرکانس، هنگ کردم و فقط می توانم بگویم هدف تخریب من بود.

وی در پایان تاکید کرد: خدا به من اراده ای بدهد که دیگر به «خنداونه» نروم.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا