تلویزیون

«نون خ ۳» و «عصر جدید» دارای بیشترین درصد مخاطب

براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی ۸۲,۶ درصد از مردم در هفته اول نوروز ۱۴۰۰ بیننده برنامه‌های مختلف سیما بودند.

براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی ۸۲,۶ درصد از مردم در هفته اول نوروز ۱۴۰۰ بیننده برنامه‌های مختلف سیما اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، سخنرانی، برنامه‌های گفتگو محور، برنامه‌های ورزشی و اخبار بوده‌اند. و نصاب سریال‌های هفته اول نوروز و برنامه‌های ویژه تحویل سال تلویزیون در سال جدید را فصل سوم «نون خ ۳» شبکه یک و «عصر جدید» شبکه سه سیما جابجا کردند.

به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، بر اساس این نظرسنجی در هفته اول نوروز ۱۴۰۰ نصاب سریال‌ها و ویژه‌برنامه‌های تحویل سال در سال‌های گذشته شکسته شد.

فصل سوم سریال «نون خ» شبکه یک سیما با ۷۹٫۶ درصد مخاطب و رضایت در حد زیاد ۸۹٫۳ درصد.

ویژه‌برنامه تحویل سال «عصر جدید» شبکه سه با ۷۰٫۵ درصد مخاطب و رضایت در حد زیاد ۸۷ درصد در صدر سریال‌های در هفته اول نوروز و ویژه‌های تحویل سال قرار گرفتند.

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی، بعد از فصل سوم سریال «نون خ ۳» شبکه یک سیما، سریال «گاندو ۲» از شبکه سه سیما با ۵۵٫۸ درصد مخاطب و رضایت ۸۷٫۶ درصدی درحد زیاد در رتبه دوم سریال‌های هفته اول نوروز ۱۴۰۰ قرار گرفته است.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا