تلویزیون

ویژه برنامه «پایش» با موضوع شعار سال در شبکه یک

ویژه برنامه «پایش» با موضوع شعار سال از امشب شنبه ۱۴ فروردین روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به نام «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، ویژه برنامه «پایش» با موضوع شعار سال از امشب شنبه ۱۴ فروردین از شبک یک پخش خواهد شد.

هادی سلیم زاده تهیه کننده «پایش» در این باره گفت: قرار است. ۸ برنامه با محوریت شعار سال و با موضوعاتی که در سال ۹۹ بیشترین چالش ها را در کشور داشته است را واکاوی کنیم.

وی درباره موضوعات این برنامه اظهار داشت: در برنامه اول که امشب ۱۴ فروردین روی آنتن می رود. نظام بانکی را هدف قرار داده ایم. احسان خاندوزی نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و حمید اخوانی کارشناس حقوقی و بانکی مهمانان این برنامه خواهند بود. تا درباره رفتارهای ضد تولید برخی بانک ها و راهکارهای پشتیبانی نظام بانکی از تولیدکنندگان گفتگو کنند.

سلیم زاده، قاچاق و راهکارهای عملی کنترل این پدیده شوم از مبادی رسمی گمرک را موضوع بحث برنامه فردا یکشنبه ۱۵ فروردین «پایش» عنوان کرد. و گفت: به همین خاطر سردار علی مویدی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمان ما خواهد بود. تاثیر رویکرد سیاست خارجی بر اقتصاد. برنامه ریزی سیاست صنعتی کشور. راهکار توسعه کشاورزی و مدیریت بازار. مدیریت نرخ ارز. قانون کار و تامین اجتماعی و مجوزها سایر موضوعات ویژه برنامه پایش هستند.

«پایش» به تهیه کنندگی هادی سلیم زاده کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است. که هرشب ساعت ۲۰ با اجرای کیا داود اسفندیاری بطور زنده روی آنتن می رود.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا