نمایش خانگی

قورباغه هومن سیدی آماده پخش در نمایش خانگی

آیا در این سریال که گفته شده در مورد مسائل اجتماعی است همچون دیگر فیلم سیدی به نام مغزهای کوچک زنگ زده، مسائل به اشتباه به مخاطب گفته می‌شود یا اینکه این بار سیدی خود را از گذشته پخته‌تر کرده و به صورت واقعی یک فیلم اجتماعی ساخته است؟

گویی رقابت در عرصه نمایش خانگی برای کارگردانان ایرانی از پرده‌های سینما مهم‌تر شده است. و حالا هومن سیدی نیز به جمع کارگردانانی اضافه شده. که قصد دارد. هنر خود را با سریال و نمایش خانگی عرضه کند. سریالی که اعلام شده به مسائل اجتماعی پرداخته و اعلام چنین موضعی او را بر لبه پرتگاه قرار می‌دهد.

در روزگار کرونایی تولیدات بسیار کمی را در عرصه سینمای ایران و جهان شاهد بودیم. و با توجه به این که کارگردانان و تولیدکنندگان هنوز به اکراین آنلاین رغبتی ندارند. چند وقتی است. تماشاگران تولیدی برای تماشا ندارند. در این شرایط پخش یک سریال جدید فارغ از خوب یا بد بودن آن می‌تواند. مخاطب قابل توجهی را از آن خود کند.

تماشاگران به دنبال سریال جدید

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی است. که مجموعه داستانی درام و اجتماعی دارد. و به مشکلات جامعه و تاثیرات آن بر روی هر فرد می‌پردازد. اما هنوز زمان پخش آن مشخص نیست.

این سریال از سال۹۸ شروع به فیلمبرداری شد. اما از آن جا که هیچ چیزی از کرونا در امان نماند. به همین دلیل عوامل فیلم تولید را موقتا متوقف کردند. و در تابستانی که گذشت فیلمبرداری این کار تمام شد.گفتی است. بخش‌هایی از این سریال در تایلند فیلمبرداری شده است.‌

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همه این لحظه‌ها رو قبلا دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

قورباغه هومن سیدی آماده پخش در نمایش خانگی

یکی از عواملی که می‌تواند تماشاگران را به سمت خود بکشاند، بازی بازیگران چهره و محبوب در این سریال است. نوید محمدزاده، فرشته حسینی، صابر ابر، سحر دولتشاهی، آناهیتا افشار، مهران غفوریان و هومن سیدی بازیگران این مجموعه هستند.

باید منتظر ماند و دید در سریالی که می‌گویند بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین پروژه تولید سریال در شبکه خانگی است که تقریبا دو سال زمان برده تا به مرحله پخش برسد، چه خواهیم دید؟

آیا در این سریال که گفته شده در مورد مسائل اجتماعی است همچون دیگر فیلم سیدی به نام مغزهای کوچک زنگ زده، مسائل به اشتباه به مخاطب گفته می‌شود یا اینکه این بار سیدی خود را از گذشته پخته‌تر کرده و به صورت واقعی یک فیلم اجتماعی ساخته است؟

زمان پخش قورباغه در ابهام

چند زمان متفاوت برای پخش این سریال اعلام شد. ابتدا گفته شد که پس از پایان فیلمبرداری در آبان ماه سال ۹۹ منتشر خواهد شد و خبرهایی در مورد مذاکرات عوامل قورباغه با نت فلیکس منتشر و گفته شده در صورت انجام توافقات اولیه ممکن است شاهد پخش این سریال به شیوه همیشگی نت فلیکس باشیم و این مجموعه می‌تواند اولین ساخته ایرانی این شبکه اینترنتی باشد.

اما دیگر از این مورد خبری نشد تا اینکه خبرها در مورد پخش این سریال در سوم آذر بود که هومن سیدی کارگردان این سریال با انتشار متنی در صفحه ایسنتاگرامش در مورد مشکلات پخش صحبت کرد.

او نوشته بود: «در جریان باشید این سریال مدتی است که آماده پخش بوده و به دلایلی نامعلوم به تعویق افتاده. به هر ترتیب اعلام رسمی پخش به آبان موکول شد. که باز به دلایلی ارشاد از ما درخواست کرد که تاریخ پخش را به آذر موکول کنیم. که در نهایت دلخوری به حق مخاطبان را در پیش داشت که تیم سریال را بی‌برنامه خطاب کرده‌اند و اکنون در این لحظه، تهیه‌کننده محترم به بنده رسما اعلام کرده که مجدد امکان پخش در آذر هم وجود ندارد و ما باید به خواسته ارشاد پخش را به اول دی ماه موکول کنیم. چرا؟»

پس از انتشار این متن از سوی سیدی، صفحه رسمی سازمان سینمایی کشور در اینستاگرام با به اشتراک گذاشتن استوری اعلام کرد که این سریال ۲۴ آذرماه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا