نمایش خانگی

اکران آنلاین فیلم «آهنگ دو نفره» از ۵ دی

کمدی موزیکال «آهنگ دو نفره» به کارگردانی آرزو ارزانش از ۵ دی اکران آنلاین می‌شود.

فیلم سینمایی «آهنگ دو نفره» به کارگردانی آرزو ارزانش اکران آنلاین می‌شود. این فیلم کمدی موزیکال که در سال ۱۴۰۲ اکران سینمایی داشت. از سه‌شنبه ۵ دی ۱۴۰۲ ساعت ۸ شب اکران آنلاین می‌شود.

احمد مهرانفر، فرزاد فرزین، بهاره کیان افشار با هنرمندی هادی کاظمی، علیرضا استادی، النا حیدری و امیرحسین رستمی بازیگران «آهنگ دو نفره» هستند.

در این فیلم ۲ ترانه جدید از فرزاد فرزین رونمایی شده است. و یک هم‌خوانی دو نفره فرزاد فرزین و احمد مهرانفر نیز در فیلم اجرا می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «فیلم درباره ۲ فردی است. که داستان‌شان با هم به صورت موازی پیش می‌رود. و جایی به هم می‌رسند. شخصیت اول یک خواننده از سطح مرفه جامعه است. و شخصیت دوم کسی است. که گیر خانواده‌ای افتاده است. که از طریق کتاب قانون باج می‌گیرند و اخاذی می‌کنند …»

سایر عوامل این فیلم عبارتند از کارگردان: آرزو ارزانش، تهیه کننده: جواد نوروزبیگی، نویسنده: بابک کایدان، مشاور کارگردان: مسعود اطیابی، موسیقی: امیر توسلی و فیلمبردار: روزبه رایگا.

این فیلم در پلتفرم فیلم‌نت قابل تماشاست.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا