نمایش خانگی

پایان همکاری پژمان و سام در « خوب بد جلف »

مهراب قاسم‌خانی: کارمان با زوج پژمان و سام تمام است «خوب بد جلف» دیگر ادامه پیدا نخواهد کرد

مهراب قاسم‌خانی نویسنده سریال «پژمان» که اولین محصولی بود. که از زوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی استفاده کرد. درباره مسیر این دو بازیگر در این سالها به هفت‌صبح گفت: الان جفتشان پرطرفدار شده‌اند. پژمان که اصلا دیگر وقت سر خاراندن ندارد. سام هم پشت سر هم پیشنهاد دارد. مثلا الان سر کار آقای کیمیایی است. از این زوج خیلی استقبال شده اما خودشان باید بدانند. چطور آن را خرج کنند. که تاریخ مصرفش تمام نشود.

ما خودمان به این نتیجه رسیده‌ایم. کار روی زوج سام و پژمان دیگر بس است. و بهتر است. دیگر ادامه نداشته باشد. برای مردم تاریخ مصرفی وجود دارد. ممکن است. بازیگر کمدی باشی و با یک تیپ و بازی خاص به شدت جواب بگیری اما شاید بعدش سلیقه مردم عوض شود. ما در سریال‌های تلویزیونی بازیگران زیادی داشته ‌ایم. که با یک تیپ جا افتاده‌اند. و آن را برده‌اند. در سینما و چند سالی خرج کرده اند. اما یک مرتبه تمام شده‌اند چون کاملا به ذایقه مخاطب بستگی دارد. اگر نه کارگردان و تهیه‌کننده‌ایی که دارد از بازیگر استفاده می کند بدش نمی آید که باز هم این همکاری را ادامه دهد.

حضور در «تگزاس» انتخاب خودشان بود ما که نمی‌توانستیم دخالت کنیم. ولی یادم هست در شروع «تگزاس» خیلی صحبت کردیم که با احتیاط این کار را انجام دهید تا اگر خواستیم پژمان را ادامه دهیم ضربه ایی به کارمان نخورد. البته من هیچ وقت «تگزاس» را ندیدم.و نمی دانم کارشان چطور بود اما احساس می کنم کم کم بسشان است. برنامه ای برای ادامه «خوب بد جلف» نداریم برای سریال هم برنامه‌ایی نداشتیم. اصرارها و فشارها باعث شد پیمان ادامه دهد. اما دیگر گفتیم بس است. به نظرم خودشان هم باید مواظب این ماجرا باشند.

اینستاگرام سینما شارپ

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا