نمایش خانگی

حمایت محسن چاوشی از شهاب حسینی

محسن چاوشی در پستی اینستاگرامی به حمایت از شهاب حسینی پرداخت.

پس از آنکه روز گذشته، شهاب حسینی بازیگر ایرانی در پی حواشی پیش آمده مبنی بر زدن واکسن ویروس کرونا در آمریکا از اینستاگرام خداحافظی کرد. حال امروز ۱۰ اسفندماه، محسن چاوشی خواننده در پستی اینستاگرامی تصویری از خود و شهاب حسینی منتشر کرده. و زیر آن نوشته است. «هم‌رفیق».

این در حالیست که پیش از پخش قسمت اول برنامه «هم‌رفیق» شایعاتی مبنی بر حضور محسن چاوشی، کسی که تا به حال هیچگونه مصاحبه تصویری نداشته، در این قسمت منتشر شده بود. اما با پخش آن مشخص شد. این خواننده هم‌چنان تصمیمی برای حضور در مصاحبه‌های تصویری ندارد.

حضور محسن چاوشی برای برنامه شهاب حسینی امتیازی محسوب می‌شود. چراکه تا به امروز هیچ مهمان ویژه‌ای در این برنامه حضور نداشته و مهمانان پیشین حرف جدیدی برای گفتن نداشتند.

حال باید دید این خواننده با پست اینستاگرامی خود به حضورش در برنامه «هم‌رفیق» اشاره دارد. یا تنها در حمایت از شهاب حسینی و حاشیه‌های پیرامون آن، او را «هم‌رفیق» خود خوانده است.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا