نمایش خانگی

راوی قصه‌های سریال تاریخی «خاتون» درگذشت

تینا پاکروان کارگردان سریال «خاتون» از درگذشت راوی قصه‌های این مجموعه خبر داد.

این سینماگر که در فراق مادربزرگ خود به سوگ نشسته، نوشت که سریال «خاتون» را که فصل اول آن در شبکه نمایش خانگی به پایان رسیده  بر اساس خاطرات این بانوی فرهنگی به رشته تحریر درآورده است. او نوشت که مادربزرگش که راوی بسیاری از قصه‌های سریال «خاتون» بود درگذشته است.

سریال تاریخی «خاتون» که داستان خانواده‌ای را در حوالی سال ۱۳۲۰ و حمله متفقین به ایران روایت می‌کند. ظاهرا شامل بسیاری از اتفاقات واقعی است که در آن زمان رخ داده است. تینا پاکروان در این زمینه می‌گوید که برخی از قصه‌های این سریال در واقعیت نیز رخ داده و راوی آنها نیز مادربزرگش بوده که بر اساس مشاهدات عینی خود آنها را روایت کرده.

تینا پاکروان در کنار انتشار ویدیویی از مادربزرگش در اینستاگرام نوشت: «راوی قصه‌های خاتون به تاریخ پیوست. مامان فخری مهربونم با تمام قصه‌های نگفته و سنگینی بار تاریخ پرفرازونشیب این سرزمین، رفت. خوشبختم که توانستم کمی از خاطراتش را به تصویر بکشم. سفرت آرام عزیزم»

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
شهروند

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا