سینمای جهان

«تام و جری»‌ به پرده سینما بازمی‌گردند/ حضور در یک فیلم واقعی

با انتشار تریلر «تام و جری» برای نخستین بار تصاویری از فیلم جدید و زنده‌ای که برمبنای این ۲ شخصیت محبوب ساخته شده است، دیده شد.

به نقل از ورایتی، موش و گربه محبوب همه ماجراهای‌شان را به نیویورک سیتی می‌برند. شرکت برادران وارنر تریلری جدید برای فیلم لایو اکشن جدید «تام و جری» که قرار است ۲۰۲۱ اکران سینمایی شود، منتشر کرد.

در این فیلم طراحی انیمیشن شخصیت‌های اصلی یعنی تام و جری تقریباً به سبک سریال انیمیشن تلویزیونی اصلی انجام شده است، اما فیلم از بازیگران زنده استفاده می‌کند و داستان آن در دنیای واقعی به وقوع می‌پیوندد.

در فیلم کلویی گریس مورتز نقش یک برنامه‌ریز را بازی می‌کند. که از سوی هتلی استخدام می‌شود تا برنامه یک عروسی را بریزد. همچنین از او خواسته می‌شود یک موش آزاردهنده یعنی جری را از سالن دور کند. این موش اخیراً در دیوارهای هتل زندگی می‌کند.

فیلم توسط کوین کاستلو بر پایه شخصیت‌های کلاسیک جوزف باربرا و ویلیام هانا نوشته شده و داستان رقابت چند دهه‌ای این ۲ شخصیت را زنده می‌کند، چون تام هم برای کمک در دور کردن جری پیش از تاریخ عروسی وارد داستان می‌شود. تام دوباره برنامه‌های متعددی برای گیر انداختن جری می‌ریزد. که منجر به خشونت کارتونی و بارها و بارها شکست خوردن او می‌شود.

اما ۲ دشمن به زودی متوجه می‌شوند باید با شخصیت مورتز همکاری کنند. چون کارکنان هتل دارند علیه هر سه نفرشان فعالیت می‌کنند.

این فیلم جدیدترین بخش از تاریخچه هشت دهه‌ای پروژه‌های «تام و جری» است. که نخستین بار در سال ۱۹۴۰ با چند قسمت کوتاه روی آنتن رفت. تا امروز ۱۶۴ انیمیشن کوتاه، چند سریال تلویزیونی و چند فیلم در ارتباط با «تام و جری» ساخته شده است.

در فیلم جدید مایکل پنیا، راب دلینی، کالین جوست و کن جانگ نقش‌آفرینی می‌کنند. تیم استوری فیلم را کارگردانی کرده و کریس دوفاریا تهیه‌کننده آن است

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا