سینمای جهان

مذاکره «واکین فینیکس» برای بازی در فیلمی سورئالیستی

«واکین فینیکس» در فیلم جدید «آری استر» که «بو ترسیده» (Beau is Afraid) نام گرفته در حال مذاکره است.

«واکین فینیکس» در فیلم جدید «آری استر» که «بو ترسیده» (Beau is Afraid) نام گرفته در حال مذاکره است.

«دیسکاسینگ‌فیلم» گزارش می‌دهد که این فیلم یک عنوان سورئالیستی در ژانر وحشت است

که داستانش در یک دنیای موازی در زمان حال می‌گذرد.

در صورتی که «واکین فینیکس» قراردادی امضاء کند، در نقش اصلی بازی خواهد کرد. بو یک مرد به‌شدت مضطرب اما خوش-سیما توصیف شده که رابطه‌ای پرتنش با مادر خودخواهش دارد. این رابطه تحت تأثیر این مسئله است که مرد هرگز ندانسته پدرش کیست.

منابع نزدیک به پروژه به «دیسکاسینگ‌فیلم» می‌گویند این فیلم برای استر در اولویت قرار دارد و احتمالاً فیلم بعدی او خواهد بود.

استر نویسنده‌، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی فیلم به واسطه‌ی کمپانی «اسکور پگ» خود است.

استر و تهیه‌کنندگان امیدوارند که «واکین فینیکس» به پروژه ملحق شود و سپس تاریخ شروع فیلمبرداری را بررسی کنند. فینیکس در پروژه‌های زیادی باید جلوی دوربین برود، به‌ویژه فیلم بعدی‌اش «توشه» (Kitbag) به کارگردانی «ریدلی اسکات» که اثری بیوگرافیکال برای «ناپلئون بناپارت» است.

خلاصه داستان «بو ترسیده» در مورد مردی مضطرب است که با مرگ مادرش تحت شرایطی مرموز به خانه برمی‌گردد و حقایقی را در خصوص گذشته کشف می‌کند.

در این مسیر، او با تهدیدات فراطبیعی مختلفی روبرو می‌شود.

منابع نزدیک به پروژه می‌گویند برخی از این تهدیدات در فیلم نشان داده خواهند شد و از جمله ایده‌های باورنکردنی فیلم‌های استر خواهند بود.

استر تاکنون دو فیلم ترسناک تحسین‌شده «میدسامر» (Midsommar) با

بازی «فلورنس پیو» و پیش از آن «موروثی» (Hereditary) با بازی «تونی کولت» را کارگردانی کرده است.

فیلمسازی او حتی ستایش «مارتین اسکورسیزی» را برانگخیت و کارگردان را «فیلمساز جوانی که به‌روشنی سینما را می‌شناسد» توصیف کرد.

فینیکس در سال ۲۰۱۹ در فیلم «جوکر» نقش «آرتور فلک» را بازی کرد. این شخصیت یک استندآپ کمدین ناموفق بود که به اعمال خشونت رو می‌آورد. این نقش برای فینیکس اسکار بهترین بازیگر مرد را به ارمغان آورد.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
۳۰نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا