سینمای جهان

از سر گیری برنامه‌های گردشگری در تلویزیون کره

برنامه‌هایی با موضوع گردشگری و سفر در تلویزیون کره جنوبی پس از همه‌گیری کرونا از سر گرفته می‌شود.

به نقل از سایت اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه، فروکش کردن همه‌گیری کرونا و باز شدن مراکز تفریحی و سیاحتی جهان، بار دیگر به شبکه‌های تلویزیونی کره‌ فرصت داد تا فیلمبرداری برنامه‌های خود با موضوع سفر و گردشگری را در خارج از کشور از سر بگیرند.

دفتر تایمز در کره گزارش می‌دهد که در این ماه، دو برنامه که شامل سفر بازیگران به خارج از کشور می‌شود، توسط شبکه‌های KBS و SBS رونمایی شد.

بر این اساس، برنامه «سفر نبرد» (Battle Trip) با موضوع گردشگری که به دلیل شیوع COVID-۱۹ به پخش چهار ساله خود در آوریل ۲۰۲۰ پایان داده بود، حالا با ادامه فصل دو به شبکه «کی بی اس» بازگشته است.

دو قسمت اول «سفر نبرد ۲» در ۱۵ و ۲۲ اکتبر پخش شد و در جریان آن بازیگران از کشورهای ویتنام و تایلند بازدید کردند. تیم سازنده این برنامه می‌گویند: در پایان سفر، بازیگران به نکاتی درباره‌ی اماکنی که بازدید کرده‌اند، می‌توانند اشاره کنند که به خوبی یک کارشناس گردشگری است. برنامه ما راهنمای کاملی برای نحوه‌ی سفر در دنیای بومی با جزییاتی درباره‌ی اطلاعات مقصد ارائه می‌دهد.

شبکه اس بی اس هم پخش برنامه «Besties in Wonderland – If I Go Only Once » را در ۲۷ اکتبر آغاز کرد. این برنامه ماجرای سفر گروهی از بازیگران را دنبال می‌کند که از کوئینزلند استرالیا بازدید می‌کنند.

لی جی وون، تهیه کننده این برنامه می‌گوید: بازیگران طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را از دریا تا آسمان تجربه خواهند کرد. با حیوانات بومی و جنگل‌های بارانی ملاقات خواهند کرد و حیات وحش استرالیا را کشف خواهند کرد.

برنامه دیگری که اخیراً پخش شد جریان سفر به هاوایی را برای بینندگان به نمایش می‌گذاشتبازدید کرد.

همچینن برنامه‌های دیگری از شبکه‌های تلویزیونی کره، سفر به آمریکای جنوبی، آسیای جنوب شرقی و نیوزلند را به تصیر خواهند کشید.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
ایسنا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا