سینمای جهان

ناگفته‌های آنیا تیلور-جوی ستاره سریال “ملکه شطرنج”

تیلور-جوی به‌رغم اینکه سابقه‌ی بازی در فیلم‌های "ساحره" و "اما"را دارد، فاش می‌کند که معتقد است به اندازه‌ی کافی برای سینما زیبا نیست.

“آنیا تیلور-جوی” ستاره‌ سریال “گامبی وزیر” اعتقاد دارد که برای بازی در فیلم‌ها “به اندازه کافی زیبا” نیست. این بازیگر ۲۴ ساله که با “گامبی وزیر” نت‌فلیکس با بهترین نقدهای دوران بازیگری‌اش روبرو شد، نقش یک شطرنج‌باز به نام “الیزابت هارمن” را ایفا کرده است.

تیلور-جوی به‌رغم اینکه سابقه‌ی بازی در فیلم‌های “ساحره” (The Witch) و “اما” (Emma) را دارد، فاش می‌کند که معتقد است به اندازه‌ی کافی برای سینما زیبا نیست. او به نشریه‌ی “سان” می‌گوید: “هرگز خودم را زیبا ندانسته و نمی‌دانم و نخواهم دانست. فکر نمی‌کنم به اندازه‌ی کافی برای بازی در فیلم‌ها زیبا باشم.”

آنیا تیلور-جوی که در سن ۱۶ سالگی با آژانس مدلینگ “استورم منیجمنت” قرارداد بسته در ادامه می‌گوید: “به نظر رقت‌انگیز می‌رسد و نامزدم به من هشدار داده که ممکن است برای به زبان آوردن چنین حرف‌هایی یک عوضی به نظر خواهم رسید، اما فقط فکر می‌کنم که ظاهر عجیبی دارم.”

تیلور-جوی اضافه می‌کند که هیچ‌گاه برای دیدن فیلم‌هایش به سینما نرفته و در حین فیلمبرداری “اما” دچار حملات عصبی شده است: “فکر کردم: “من اولین شخصیت “اما” زشت هستم و نباید در این فیلم بازی کنم” زیرا اولین جمله‌ی فیلم این است: “من خوش‌قیافه، زیرک و ثروتمندم.””

این بازیگر جوان به زودی در فیلم “دیشب در سوهو” (Last Night in Soho) به کارگردانی “ادگار رایت” دیده خواهد شد و باید در پیش‌درآمد “مکس دیوانه” (Mad Max) “جورج میلر” نقش “فیوریوسا” جوان را بازی کند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا