سینمای جهان

جایگزین جانی دپ رسما معرفی شد

مدس میکلسون هفته گذشته از انتخابش به عنوان جایگزین در "جانوران شگفت‌انگیز" اظهار بی اطلاعی کرده بود اما اکنون استودیوی برادران وارنر او را رسماً به عنوان جایگزین دپ معرفی کرده است.

مدس میکلسن که شایعه‌ی بازی او در قسمت سوم “جانوران شگفت‌انگیز” به گوش رسیده بود، با تأیید استودیوی برادران وارنر رسماً به این چندگانه پیوست. او در این فیلم جانشین جانی دپ می‌شود که نقش “گلرت گریندل‌والد” را بازی کرده بود.

پیش‌تر گزارش شده بود که مدس میکلسن انتخاب اول “دیوید ییتس” کارگردان فیلم است، اما میکلسن تا هفته‌ گذشته هرگونه مذاکره را تکذیب می‌کرد. شایعه‌ او چند روز پس از کناره‌گیری دپ به درخواست وارنر و اعلام حکم دادگاه دپ در لندن شنیده شد. اگرچه هواداران دپ هنوز جدایی دپ از چندگانه را باور نکرده‌اند. اما اضافه شدن میکلسن اتفاقی تلخ و شیرین برای آن دسته از افرادی است که هر دو بازیگر را ستایش می‌کنند.

“روگ وان”، “کازینو رویال”، “دکتر استرنج”، “شکار” و البته سریال “هنیبال” از جمله شاخص‌ترین آثار میکلسن به شمار می‌روند.

در “جانوران شگفت‌انگیز ۳” قرار است “ادی ردمین” بار دیگر نقش “نیوت اسکاماندر” را در مقابل “کاترین واترستون”، “دن فوگلر”، “الیسون سودل”، “ازرا میلر”، “کالم ترنر”، “جسیکا ویلیامز”، “ویکتوریا ییتس” و “جود لا” در نقش دامبلدور بازی کند. “دیوید ییتس” کارگردان این فیلم براساس “جی.کی. رولینگ” و “استیو کلاوز” است.

این پروژه هم اکنون در لندن در حال فیلمبرداری است. باید ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۱ اکران می‌شد، اما اخیراً به تابستان سال ۲۰۲۲ موکول شده است. میکلسن به زودی در فیلم علمی-تخیلی و پرستاره‌ی “آشوب متحرک” مقابل “تام هالند” و “دیزی ریدلی” دیده خواهد شد.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا