سینمای جهان

مراسم انتخاب بهترین‌های تاریخ در جوایز MTV

آدام سندلر و درو برمیمور که در مراسم انتخاب بهترین‌های تاریخ در جوایز MTV به‌عنوان "زوج جذاب" انتخاب شدند وعده دادند که برای چهارمین بار با همدیگر همکاری کنند.

امسال مراسم اهدای جوایز به دلیل شیوع ویروس کرونا به روش‌های گوناگونی برگزار شده‌اند. جوایز سینمایی و تلویزیونی ام‌تی‌وی” نیز تحت تأثیر این شرایط لغو شد و در عوض ویژه‌برنامه‌ای متفاوت نسبت به سال‌های گذشته روی ایر رفت. در این رویداد از “بهترین‌های تاریخ” (Greatest of All Time) در بخش‌های مختلف فرهنگ عامه تقدیر به عمل آمد.

در این ویژه‌برنامه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای با اجرای “ونسا هاجنز” و حضور کوتاه چهره‌هایی چون “نو کمبل”، “سوفیا کارسون”، “لیلی کالینز”، “درک هو” و دیگران، ادای دینی شد به بهترین و به‌یادماندنی‌ترین لحظات سینمایی و تلویزیونی از دهه‌ی ۱۹۸۰ تاکنون.

“آدام سندلر” و “درو برمیمور” که امسال به عنوان “زوج جذاب” (Dynamic Duo) انتخاب شدندm در بخشی از مراسم در کنار هم ظاهر شدند. و وعده دادند که احتمال همکاری آن‌ها برای چهارمین بار وجود دارد.

برمیمور می‌گوید: “فیلم ساختن با تو در سه دهه‌ی گذشته به‌شدت لذت‌بخش بود.” سندلر اضافه می‌کند: “سال ۲۰۲۰ است. می‌دانی که معنایش چیست!” برمیمور جواب می‌دهد: “اینکه سال مزخرفی بود؟” سندلر می‌گوید: “بله، آن هم هست، اما یک دهه‌ی جدید شروع شده، پس باید یک فیلم دیگر با هم بسازیم!”

بریمور می‌گوید آن‌ها منتظرند تا “چیزی شگفت‌انگیز” پیدا کرده و سپس دوباره همکاری کنند. هرچند شوخی یا جدی بودن اظهارات این دو بازیگر روشن نیست.

سندلر پیش‌تر در مصاحبه با “اینترتینمنت تونایت” گفته بود که مایل است دوباره با برمیور همکاری کند: “البته. هر وقت که درو بخواهد – کافی است به من بگوید تا فیلم را بسازیم. اما حالا مشغول آن سریال است.” بریمور به‌تازگی “شوی درو بریمور” را آغاز کرده است.

در بخش دیگر مراسم، “رابرت داونی جونیور” و “دان چیدل” بازیگران به همبازی‌شان “چادویک بوزمن” در “دنیای سینمایی مارول” ادای احترام کردند. بوزمن که آگست گذشته پس از چهار سال مبارزه با سرطان از دنیا رفت، امسال “قهرمان دوران‌ها” معرفی شد.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا