سینمای جهان

حسرت خانم بازیگر از رد یک پیشنهاد

آماندا سایفرید اکنون نیز یک ستاره است اما شاید اگر پیشنهاد حضور در فیلم "نگهبانان کهکشان" را می‌پذیرفت مسیر زندگی حرفه‌ای‌اش به کل تغییر می‌کرد.

آماندا سایفرید بازی در فیلم “نگهبانان کهکشان” را رد کرده زیرا معتقد بوده است که هیچ‌کس حاضر نیست فیلمی در مورد “یک درخت و راکن سخنگو” ببیند. سایفرید در سال ۲۰۱۳ فرصت بازی در نقش شخصیت “گامورا” را داشت و می‌توانست به “دنیای سینمایی مارول” ملحق شود. این نقش در نهایت به “زویی سالدانا” سپرده شد.

سایفرید پیش‌تر توضیح داده بود که تمایلی به بازی در نقش یک شخصیت سبز-پوست را نداشته به این علت که باید ساعت‌ها روی صندلی گریم بنشیند. او حالا در مصاحبه با “هالیوود ریپورتر” می‌گوید در مورد موفقیت فیلم تردید داشته است: “نمی‌خواستم در اولین فیلم ناموفق مارول نقشی داشته باشم. می‌گفتم: “چه کسی حاضر است فیلمی در مورد یک درخت و راکن سخنگو ببیند؟” روشن است که کاملاً در اشتباه بوده‌ام.”

او در ادامه می‌گوید:‌ “فیلمنامه عالی بود، اساسش عدم تمایل با بازی در “آن نقش” بود. زیرا اگر ستاره‌ی یک فیلم بزرگ مثل آن می‌شدی و فیلم به شکست می‌انجامید، هالیوود تو را نمی‌بخشید. این اتفاق را در مورد افراد دیگر شاهد بوده‌ام و به همین علت یکی از نگرانی‌های بسیار بسیار بزرگ من بود. فکر می‌کردم آیا ارزشش را دارد؟”

قسمت اول “نگهبانان کهکشان” در سال ۲۰۱۴ نقدهای مثبت زیادی دریافت کرد و به سومین فیلم پرفروش سال تبدیل شد. در این فیلم “وین دیزل” در نقش “گروت” درخت سخنگو، و “بردلی کوپر در نقش “راکت” راکن سخنگو صداپیشه بودند و در قسمت بعدی این چندگانه و نیز دیگر فیلم‌های مارول این نقش ‌ها را تکرار کردند.

قسمت سوم فیلم به کارگردانی “جیمز گان” هنوز به تولید نرسیده چرا که گان پس از اخراج از دیزنی و مارول با دی‌سی همکاری کرد و “جوخه انتحار” را ریبوت کرد. او اخیراً اعلام کرده است که این پروژه “تقریباً به پایان رسیده.” این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شود.

سایفرید به‌تازگی در فیلم “منک” (Mank) “دیوید فینچر” با “گری اولدمن” همکاری کرده است.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا