سینمای جهان

انتقاد لیه رمینی از رفتار تام کروز

لیه رمینی بازیگر برنده جایزه «امی» از رفتار تام کروز با کارکنان فیلم «ماموریت: غیرممکن ۷» انتقاد کرد.

به نقل از ایندی وایر، پس از انتشار صدای تام کروز سر صحنه فیلم «ماموریت: غیرممکن ۷» که در آن کروز، عوامل تولید فیلم را بدلیل رعایت نکردن پروتکل های اجتماعی سرزنش کرده بود سیل ستایش ها نثار این بازیگر شد با این حال به نظر می رسد همه این رفتار تام کروز را تحسین نکرده اند. لیه رمینی بازیگر برنده جایزه «امی» یکی از منتقدان این رفتار تام کروز است. او این طغیان بازیگر و تهیه کننده «ماموریت: غیرممکن ۷» را یک نوع «رجز خوانی روان پریشانه» که کارکرد تبلیغاتی داشته، خواند.

این بازیگر همینطور از تام کروز به عنوان یک «دیکتاتور فحاش» یاد کرد.

لیه رمینی با اشاره به فرقه ساینتولوژی که تام کروز یکی از پیروان آن است، گفت:

تام به اعضای خانواده پرسنل فیلم اهمیت نمی دهد، همه این حرف ها تبلیغات است. او اصلا به ارزش های خانواده اعتقاد ندارد. شرط می بندم این حرف ها از سوی دستیارش در آن گروه (فرقه ساینتولوژی) نوشته و منتشر شده است.

بازیگر فیلم «نقش دوم» در پایان تاکید کرد: تام فکر می کند هالیوود بدون او نمی تواند فیلم بسازد، این نتیجه باوری است که توسط ساینتولوژی به او گفته شده است. واقعیت این است که هر کسی که امروز در هالیوود کار می‌کند تحت دستورالعمل‌های دقیق کرونایی فعالیت می کند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
صبا

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا