سینمای جهان

علت اتمام سریال “وایکینگ‌ها” اعلام شد

خالق "واکینگ‌ها" اعلام کرد که احساس کرده فصل ششم زمان مناسبی برای پایان سریال است، هم از نظر هنری و هم از این جهت که سریال به‌طور طبیعی چرخه خود را کامل کرده است.

سریال “وایکینگ‌ها” از سال ۲۰۱۳ تاکنون طرفداران بسیاری پیدا کرده و آخرین فصل آن از شبکه آمازون پرایم پخش خواهد شد. این در حالی است که هواداران از پایان یافتن آن خوشحال نیستند اما “مایکل هرست” خالق این سریال قول داده که این سریال پایان خوبی خواهد داشت. هرست در مصاحبه‌ای با “گیم اسپات” اعلام کرد که احساس کرده فصل ششم زمان مناسبی برای پایان سریال است. هم از نظر هنری و هم از این جهت که سریال به‌طور طبیعی چرخه خود را کامل کرده است.

هرست می‌گوید: “من در حالت کلی همیشه می‌دانستم قرار است داستان به چه سمتی برود؛ و این بسیار رضایت‌بخش است که پایان سریال دقیقاً همان جایی خواهد بود. که من از ابتدا می‌خواستم. همچنین احساس می‌کنم که تا جایی که می‌شد درباره وایکینگ‌ها داستان‌سرایی کرده‌ام. داستان این سریال از ابتدا برای من جذابیت زیادی داشت. و من می‌خواستم تا کلیشه‌ها و پیش‌داوری‌ها درباره آن‌ها را از بین ببرم؛ و در همین زمان به شخصیت‌های اصلی داستان علاقه‌مند شدم. هفت سال است که وایکینگ‌ها روزها و شب‌های من را پر کرده‌اند. می‌دانید، در این سال‌ها من اغلب هر شب تا ۱۲ شب مشغول نوشتن بودم و تقریباً هر هفته به ایرلند سفر می‌کردم. اکنون زمان آن رسیده که این حماسه را به پایان برسانم.”

وی افزود: “من باید به این داستان‌های گوناگون پایان رضایت‌بخشی می‌دادم، پایانی که به هیچ وجه دم‌دستی نباشد. من احساس کردم که می‌توانم پایان‌های قابل‌قبولی را در این زمان از سریال در ذهنم تصور کنم. و تنها در این صورت بینندگان نیز از دیدن آن احساس رضایت و خوشنودی خواهند داشت. من عاشق این شخصیت‌ها هستم و سرانجام آن‌ها برای من اهمیت زیادی دارد.”

او در ادامه گفت که فصل آخر مطمئناً بدون اتفاقات ناگوار نخواهد بود. و سیل طبیعی داستان به معنی مرگ برخی از شخصیت‌ها است:

“نوشتن فصل آخر برای من از لحاظ احساسی بسیار مهم بود. زیرا این به معنای مرگ برخی از شخصیت‌های مورد علاقه‌ام بود. کل فصل آخر و به‌خصوص ده قسمت نهایی بسیار حساس بودند. و من شب‌های زیادی بی‌خوابی کشیدم تا نوشتن آن‌ها را تمام کنم؛ اما در عین حال احساس خوشنودی خاصی از رسیدن به پایان داستان داشتم.”

تمامی ۱۰ اپیزود پایانی به صورت همزمان در تاریخ ۳۰ دسامبر (۱۰ دی ماه ۱۳۹۹) از آمازون پخش خواهد شد.

 

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
30نما

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا