سینمای جهان

جورج کلونی: ترامپ و خانواده‌اش به زباله‌دان تاریخ رفتند

جورج کلونی حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا را عامل این خواند که ترامپ و خانواده‌اش برای همیشه به زباله‌دان تاریخ رفتند.

به نقل از هالیوود ریپورتر، جورج کلونی در صحبت با پادکست بیزینس به یورش به کنگره اشاره کرد و گفت نام ترامپ برای همیشه با شورش پیوند خورد.

کلونی به کیم مسترز مجری پادکست گفت: ناراحت‌کننده است که ببینی به خانه ملت به آن شکل بی‌احترامی می‌شود.

بازیگر و کارگردان «آسمان نیمه‌شب» افزود: اما این از سوی دیگر به معنی یک زیاده روی عظیم است. چیزی که همه منتظرش بودند، پر کاهی است. که کمر شتر را می‌شکند. و انگار باید این مسیر جلو می‌رفت و می‌رفت و می‌رفت و این هتک حرمت هم دیگر اهمیت ندارد. و باید کار به جایی می‌رسید. که ترامپ با مقامات رسمی جورجیا هم تماس بگیرد. و آن ها را تحت فشار بگذارد. هیچکدام از این مسایل انگار دیگر اهمیتی ندارد.

جورج کلونی تأکید کرد: این کارها دونالد ترامپ، دونالد ترامپ جونیور، ایوانکا و همه آنها را به زباله‌دان تاریخ می‌فرستد. این اسم حالا برای همیشه همدست شورش و آشوب است.

کلونی بعد به اینکه ژنرال کِلی رییس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید گفته بود اگر عضو کابینه بود. به عزل ترامپ رأی می‌داد اشاره کرد و گفت: این یک تفاوت خیلی بزرگ است. باید این طور می‌شد تا ما در مسیر درست قرار بگیریم، نه اینکه بگویم ارزشش را داشت، ارزشش را به هیچ شکل و فرمی نداشت، اما حالا دیگر امیدوار هستیم. که از این مصیبت نجات پیدا می‌کنیم.

هم‌زمان با یورش حامیان ترامپ به کنگره که چهارشنبه رخ داد، ستارگان هالیوود از ساشا بارون کوهن تا بن استیلر، سارا سیلورمن، جاش گد و سینتیا نیکسون در شبکه‌های اجتماعی به این رویداد واکنش نشان دادند. و کمپانی‌های مسئول فیسبوک، توییتر و توییچ حساب‌های ترامپ را مسدود کردند.

اینستاگرام سینما شارپ
منبع
مهر

سینما شارپ

وب سایت سینما شارپ با هدف انتشار جدیدترین اخبار در حوضه‌های هنری که شامل:سینمای ایران، جهان، تئاتر، تلویزیون و نمایش خانگی ایجاد شده است که بتواند در کسری از زمان ممکن اخبار را به مخاطبان خود منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا